Каталог товарів

Промислові джерела безперебійного живлення

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 2000
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПО-2000С
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 2000-Н-12
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 3000
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro RT2000
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 3000-H-12
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 2KL (72V) (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro RT3000
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 3KL (96V) (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 RM 2KL (72V) (On-Line, Rack Mount, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 RM 3KL (96V) (On-Line, Rack Mount, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 3000 RTL
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 RM 6KL (192-288V) (On-Line, Rack Mount, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 6KL (192-240V) (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger MPH II 6KVA
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 6000RT11
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 RM 10KL (192-288V) (On-Line, Rack Mount, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 10000RT11
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 6000RT31
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Cover CORE 6K (без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 10KL (192-240V) (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 10000RT31
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Cover CORE 10K (без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 31 10KL (On-Line, Tower, без АКБ)

ДБЖ для промислового обладнання – незмінний помічник для вашого бізнесу

Важливість таких пристроїв як ДБЖ, в нас час, досить висока. Особливо на великих підприємствах, де досить часто відбуваються аварії в електромережах, що нерідко закінчуються зупинкою всього виробництва. Пристрій безперебійного живлення допоможе зберегти роботу приладу стабільною і навіть забезпечить його автономність на деякий час. У зв'язку з цим економічний аспект від встановлення приладу ДБЖ для промислового обладнання є вкрай високим. Ознайомитись з асортиментом безперебійних джерел для будь-якого класу техніки ви можете на сайті магазину «electro100».

На які технічні характеристики варто звернути увагу при купівлі ДБЖ

Головним параметром ДБЖ для промислового обладнання безперечно є його потужність. Далеко не завжди джерело безперебійного живлення підключають безпосередньо до виробничих машин і агрегатів, що зазвичай пов'язано з їх вкрай високою потужністю. Найчастіше ДБЖ встановлюється для невеликих установок і систем автоматизації. У зв'язку з цим типова потужність безперебійного джерела для обладнання на виробництві повинна становити в середньому близько 5 кВт.
Варто також відзначити, що сучасні ДБЖ можуть працювати не тільки при короткочасних відключеннях електропостачання, але і при його незначних коливаннях. Наприклад, прилади серії on-line і line-interactive здійснюють додатково і стабілізацію напруги, завдяки чому чутливе обладнання може без будь-яких проблем працювати при дуже нестабільних коливаннях в електромережі. Різкий сплеск або просідання в мережі приведуть до миттєвого перемикання ДБЖ на роботу від акумуляторів, тим самим оберігаючи промислове обладнання від нестабільного мережевого електроживлення.

Тривалість автономної роботи безперебійного блоку живлення для є одним з ключових параметрів. Виробники нерідко оснащують свої моделі ДБЖ вбудованими акумуляторами, що з одного боку добре, а з іншого - обмежує автономність безперебійного блоку живлення.
При відключенні електропостачання час роботи ДБЖ з вбудованими акумуляторами становить, як правило, не більше 15-20 хвилин. Такі прилади легко впораються з будь-якими осіданнями та короткочасними перебоями напруги. Якщо з якоїсь причини потрібна більш тривала робота ДБЖ, слід вибирати ДБЖ з роз'ємом для підключення зовнішніх акумуляторних блоків. Таким чином ви зможете забезпечити потрібний час автономної роботи обладнання, яке потрібно в вашому конкретному випадку.
Придбати якісні та надійні ДБЖ для промислового обладнання ви можете на сайті магазину «electro100» по доступній ціні та з доставкою по Україні. Крім того, ви можете відвідати і нашу торгову точку, яка знаходиться в місті Львів та самостійно забрати свій товар.