Промислові джерела безперебійного живлення

Знайдено: 1 - 10 з 10 товарів

Промислові ДБЖ (джерела безперебійного живлення)

Проектуються індивідуально для кожного замовника або ж підбираються з наявного асортименту який йде під замовлення.

Промислове виробництво унікальне за своєю суттю, тому те рішення по підбору ДБЖ, яке буде справно працювати наприклад, у нафтопереробній галузі, не підійде для виробництва фармацефтики.

ДБЖ на виробництві просто необхідні, по тій простій причині що, комунальна служба не зможе гарантувати Вам стабільну та безперебійну наявність напруги в електричній мережі. Для захисту себе від подальшого ремонту дорогої техніки і втрати інформації, варто подбати про придбання надійно джерела безперебійного живлення з зовнішніми акумуляторними батареями. Резервний час роботи підбирається виходячи або з Вашого бджету або виходячи з Вашого технічного завдання.

Перед тим, як купувати це високовартісне обладнання, варто поспілкуватись з менеджером electro100.com.ua. Щоб легше було зробити вабір, необхідно чітко усвідомлювати які завдання ДБЖ буд вирішувати. Основні категорії ми звели до трьох пунктів:

  1. Захист основних і загальних виробничих процесів.
    В даному випадку ДБЖ використовуються для захисту тих процесів, наслідки від зупинки яких можуть призвести до менш значних наслідків. Наприклад, втрати обсягів продукції, що випускається або ж витрат додаткового часу на повторний запуск в роботу промислового устаткування.
  2. Захист електронної обробки даних.
    В даному випадку ДБЖ використовуються для забезпечення працездатності різних центрів обробки даних, банківських відділень, страхових компаній. Зникнення струму в перерахованих вище організаціях може зробити значний вплив на роботу систем зв'язку та обробку даних, але призвести до більш важких наслідків точно не зможе.
  3. Захист критичних процесів.
    В даному випадку ДБЖ використовуються для забезпечення працездатності найважливіших процесів, зникнення напруги для яких може призвести до тяжких наслідків. Мова йде про нафтопереробної галузі, транспорті, електропостачанні і т.д.

    

На цих фото показаний монтаж автономної системи ДБЖ яку встановлювала компанія Пульсар Лімітед в м. Івано-Франківськ на птахофабриці ТОВ "Имперово Фудз". Це потужні трансформаторні On-Line ДБЖ EverExceed Power Champion PW250 (250 кВА/200 кВт) з акумуляторними модулями. Монтаж був виконаний літом 2016 року.