Промислові джерела безперебійного живлення

Знайдено: 1 - 23 з 23 товару

ДБЖ для промислового обладнання – незмінний помічник для вашого бізнесу

Важливість таких пристроїв як ДБЖ, в нас час, досить висока. Особливо на великих підприємствах, де досить часто відбуваються аварії в електромережах, що нерідко закінчуються зупинкою всього виробництва. Пристрій безперебійного живлення допоможе зберегти роботу приладу стабільною і навіть забезпечить його автономність на деякий час. У зв'язку з цим економічний аспект від встановлення приладу ДБЖ для промислового обладнання є вкрай високим. Ознайомитись з асортиментом безперебійних джерел для будь-якого класу техніки ви можете на сайті магазину «electro100».

На які технічні характеристики варто звернути увагу при купівлі ДБЖ

Головним параметром ДБЖ для промислового обладнання безперечно є його потужність. Далеко не завжди джерело безперебійного живлення підключають безпосередньо до виробничих машин і агрегатів, що зазвичай пов'язано з їх вкрай високою потужністю. Найчастіше ДБЖ встановлюється для невеликих установок і систем автоматизації. У зв'язку з цим типова потужність безперебійного джерела для обладнання на виробництві повинна становити в середньому близько 5 кВт.
Варто також відзначити, що сучасні ДБЖ можуть працювати не тільки при короткочасних відключеннях електропостачання, але і при його незначних коливаннях. Наприклад, прилади серії on-line і line-interactive здійснюють додатково і стабілізацію напруги, завдяки чому чутливе обладнання може без будь-яких проблем працювати при дуже нестабільних коливаннях в електромережі. Різкий сплеск або просідання в мережі приведуть до миттєвого перемикання ДБЖ на роботу від акумуляторів, тим самим оберігаючи промислове обладнання від нестабільного мережевого електроживлення.

Тривалість автономної роботи безперебійного блоку живлення для є одним з ключових параметрів. Виробники нерідко оснащують свої моделі ДБЖ вбудованими акумуляторами, що з одного боку добре, а з іншого - обмежує автономність безперебійного блоку живлення.
При відключенні електропостачання час роботи ДБЖ з вбудованими акумуляторами становить, як правило, не більше 15-20 хвилин. Такі прилади легко впораються з будь-якими осіданнями та короткочасними перебоями напруги. Якщо з якоїсь причини потрібна більш тривала робота ДБЖ, слід вибирати ДБЖ з роз'ємом для підключення зовнішніх акумуляторних блоків. Таким чином ви зможете забезпечити потрібний час автономної роботи обладнання, яке потрібно в вашому конкретному випадку.
Придбати якісні та надійні ДБЖ для промислового обладнання ви можете на сайті магазину «electro100» по доступній ціні та з доставкою по Україні. Крім того, ви можете відвідати і нашу торгову точку, яка знаходиться в місті Львів та самостійно забрати свій товар.