Каталог товарів

Джерела безперебійного живлення для відеонагляду

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
ДБЖ Елекс Кулон Q-180/12 V3.0
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A
Швидке замовлення
ДБЖ Lorenz Electric ЛІ-500С
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-B-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ПНК-12-300
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Home 700
Швидке замовлення
ДБЖ Елекс Кулон Q-300/12 V3.0
Швидке замовлення
ДБЖ Lorenz Electric ЛІ-800С
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-B-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A
Швидке замовлення
ДБЖ Елекс Кулон Q-600/12 V3.0
Швидке замовлення
ДБЖ Volter™UPS-500
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ПНК-12-600
Швидке замовлення
ДБЖ Volter™UPS-800
Швидке замовлення
ДБЖ Елекс Кулон Q-1000/12 V3.0

ДБЖ для надійного та безперервного забезпечення відеоспостереження

Будь-яка електроніка та інша техніка має свої індивідуальні особливості і, відповідно, вимоги, що потрібні для нормальної її роботи. Відповідно до цих вимог і вибирається джерело безперебійного живлення. Ці прилади дозволяють підтримувати нормально функціонування не тільки побутових приладів, а і таких складних систем як відеонагляд.

Основні характеристики ДБЖ відеонагляду

Для зручності, фахівці нашого магазину «electro100» відсортували оптимальні варіанти ДЖБ для відеонагляду в окрему групу товарів. Ці моделі характеризуються наступними особливостями:

  • Потужністю, яка в середньому коливається в діапазоні від 0.5 до 1 кВа. Така низька потужність приладів безперебійного живлення пов'язана безпосередньо з низьким енергоспоживанням подібних систем. Рекомендується вибирати ДБЖ для систем відеоспостереження з невеликим запасом.
  • Автономністю джерела безперебійного живлення. Це найважливіша характеристика для відеонагляду. Справа в тому, що електроенергія може відключитися надовго і далеко не без участі зловмисників. В такому випадку, система спостереження повинна пропрацювати максимально довго без електропостачання.

Особливості ДЖБ для відеонагляду

Якість електроживлення хоч і досить важливий показник безперебійних приладів для багатьох електроприладів але не для відеонагляду. Це пов'язано з тим, що дані системи мають в своїй будові спеціальні блоки живлення, що перетворюють вхідний сигнал будь-якої форми в постійний струм. Саме тому, в категорії ДБЖ для відеоспостереження на сайті нашого магазину «electro100» ви знайдете моделі безперебійних пристроїв, які відносяться до класу line-interactive і можуть видавати на виході як чисту, так і апроксимувати (ступеневу, модифіковану) синусоїду.
Для відеоспостереження можна використовувати практично будь-яке джерело безперебійного живлення класу Line-interactive відповідної потужності та в залежності від конкретної системи. Якщо ж ви вагаєтесь, яку модель все ж таки купити, то зверніться за допомогою до менеджерів нашого магазину. Вони допоможуть не тільки підібрати потрібний ДБЖ, а і розкажуть про доступні акції та новинки. Доставка товару проводиться швидко та надійно як в місті Львів, так і в будь-який інший регіон України.