Каталог товарів

Джерела безперебійного живлення для сигналізації

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Line 600 LED
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПП-600П
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Line 800 LED
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПП-800П
Швидке замовлення
ДБЖ Елекс Кулон Q-180/12 V3.0
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A
Швидке замовлення
ДБЖ Lorenz Electric ЛІ-500С
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-B-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-500VA+ (350Вт) 5A/10A
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПП-1000П
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ПНК-12-300
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Home 700
Швидке замовлення
ДБЖ Lorenz Electric ЛІ-800С
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-B-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A
Швидке замовлення
ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A
Швидке замовлення
ДБЖ Елекс Кулон Q-600/12 V3.0
Швидке замовлення
ДБЖ Volter™UPS-500
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ПНК-12-600
Швидке замовлення
ДБЖ Volter™UPS-800
Швидке замовлення
ДБЖ Елекс Кулон Q-1000/12 V3.0

ДБЖ для сигналізації – незамінний атрибут вашої безпеки

Системи безпеки повинні функціонувати завжди і без перебоїв. Проте при не стабільній подачі централізованого електропостачання або за його відсутності робота сигналізації припиняється, чим нерідко користуються зловмисники. ДБЖ для сигналізації допоможе забезпечити цілодобову роботу системи безпеки незалежно від стану мережі. Нехтувати замовленням пристрою безперебійного живлення для сигналізації просто на просто нерозумно, адже його ціна досить доступна, а користь - неоціненна. Придбати якісні та надійні ДБЖ ви можете на сайті магазину «electro100» або завітавши на нашу торгову точку, яка знаходиться в м. Львів.
Звертаємо одразу вашу увагу на те, що ДБЖ малої потужності зазвичай не мають вбудованих акумуляторів в комплекті. У зв'язку з цим слід додатково придбати зовнішній акумулятор, який буде забезпечувати роботу пристрою безперебійного живлення в автономному режимі.

Види ДБЖ для сигналізації    
ДБЖ для сигналізації конструктивно діляться на три типи, кожен з яких забезпечує надійний захист системи безпеки від перепадів напруги, а також її роботу в автономному режимі.

  • Off-line ДБЖ. При наявності напруги в рамках робочого діапазону безперебійний блок живлення функціонує в транзитному режимі, ніяк не впливаючи на сигнал. В іншому випадку ДБЖ миттєво перемикається на роботу від акумуляторної батареї, постійний струм якої перетворюється на змінний інвертором;
  • Line-interactive ДБЖ, на відміну від аналогів класу «оффлайн», при наявності напруги здійснюють стабілізацію з точністю 10% і більше. У разі значних відхилень напруги лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення також переходить на роботу від акумулятора;
  • On-line ДБЖ - це найсучасніші безперебійні пристрої живлення, на виході яких завжди видається сигнал ідеальної якості. При наявності електропостачання дані прилади двічі перетворюють мережеву напругу, щоб на виході отримати чисту синусоїду форми незалежно від типу сигналу на вході. У разі значних мережевих коливань або знеструмлення мережі, on-line ДБЖ, рівно як і аналоги інших типів, миттєво переходить на роботу від акумулятора.

Якщо ви не знаєте, який краще пристрій ДБЖ придбати, то рекомендуємо вам звернутись за допомогою до фахівців магазину «electro100». Наші менеджери швидко допоможуть визначитись вам з вибором, а також оформити швидку доставку в будь-який куточок України.