Каталог товарів

Джерела безперебійного живлення для сервера

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
ДБЖ Елекс Кулон Q-1000/12 V3.0
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 1000 L
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 2000
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПО-2000С
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 2000-Н-12
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 3000
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 1000 RTL
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro RT2000
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 3000-H-12
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 RM 1K (On-Line, Rack Mount, з АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 1000
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 2KL (72V) (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 2000 L
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 2000-S (з АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro RT3000
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 1500 RTL
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 3KL (96V) (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro RT2000-S (з АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 RM 2KL (72V) (On-Line, Rack Mount, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 2K (72V) (On-Line, Tower, з АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 RM 3KL (96V) (On-Line, Rack Mount, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 3000-S (з АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Cover CORE 2K (без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro RT3000-S (з АКБ)

Надійний захист серверу завдяки якісним ДБЖ

Серверне та інше мережеве обладнання є вкрай відповідальним і вимагає надійного захисту. Тривале відключення електроенергії може спричинити значні збитки. І це не кажучи про ризики виходу дорогого устаткування з ладу у зв'язку з нестабільним електроживленням. Отже, для сервера потрібний комплексний захист, здатний впоратися з будь-якими порушеннями в мережі живлення. Цей захист Ви знайдете в інтернет-магазині «electro100». В нас широкий асортимент надійних та доступних ДБЖ, які зможуть легко впоратись з будь-яким навантаженням.
З огляду на те, що джерело для сервера повинно володіти передовими експлуатаційними характеристиками, всі ДБЖ даної групи відносяться до класу on-line. Такі прилади при роботі від мережі здійснюють подвійне перетворення вхідного сигналу (випрямлення з фільтрацією, потім інвертування). Завдяки даній технології, електричний сигнал на виході ДБЖ завжди має ідеальні характеристики незалежно від коливань на вході.

Варто також зазначити, що пристрій безперебійного джерела для сервера за допомогою подвійного перетворення здатний стабілізувати далеко не всі вхідні коливання напруги. У тому випадку, коли електроживлення стає занадто нестабільним і напруга виходить за робочий діапазон, відбувається живлення пристрою ДБЖ від акумуляторної батареї. Описаний вище принцип роботи відноситься до всіх приладів класу on-line.

На які характеристики варто звернути увагу при купівлі ДБЖ для серверу

До основних характеристик ДБЖ для серверу відносять:

  • Потужність. Кількість серверного обладнання, яке має «потягнути» ДБЖ, може сильно відрізнятися. У нашому магазині ви можете за доступною ціною купити on-line блоки живлення для сервера потужністю від 0.7 до 40 кВа.
  • Автономність. З точки зору автономності ДБЖ для сервера можна умовно поділити на пристрої з вбудованими АКБ і з зовнішнім підключенням. Час роботи від батареї у приладах з вбудованими акумуляторами рідко перевищує 20 хвилин. Для дрібних мережевих поломок цього цілком достатньо. Проте, якщо вам може знадобитися автономна робота сервера протягом декількох годин, то варто звернути увагу на ДБЖ з зовнішнім підключенням акумуляторних батарей.
  • Можливості мережі. При роботі ДБЖ з таким відповідальним обладнанням, як сервери, потрібна можливість віддалено контролювати його роботу. Для цього виробники передбачають в своїх пристроях ДБЖ для сервера підтримку популярних мережевих інтерфейсів, таких як RS-232, RJ-11, SNMP та ін.

На сайті магазину «electro100» ви знайдете широкий вибір різних моделей ДБЖ для серверів. Вся продукція представлена в каталогах – сертифікована та відповідає стандартам ГОСТу. Щоб придбати ДБЖ для серверу вам достатньо зателефонувати нам по номеру, який знайдете на головній сторінці магазину.