Каталог товарів

Джерела безперебійного живлення для насосних станцій

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 RM 10KL (192-288V) (On-Line, Rack Mount, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 10KL (192-240V) (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 10000 RT
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 31 10KL (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 33 10 XL (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ПНК-48-10000П
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 33 15 XL (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 31 20KL (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Volter™UPS-10000
Швидке замовлення
ДБЖ Volter™UPS-12000
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 3/3-10 L
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 33 20 XL (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 3/3-15 L
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro 3/3 10 RL
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro 3/1-10 RL
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 3/3-20 L
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Cover JR 10K (без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 33 30 XL (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 33 40 XL (On-Line, Tower, без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro 3/1-15 RL
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Cover JR 15K (без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 3/3-30 L - 27 кВт
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro 3/1-20 RL
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 3/3-30 L

Який ДБЖ для насосу або насосної станції краще обрати

Найчастіше, коли говорять про ДБЖ для насосу або цілої станції, то мають на увазі пристрої безперебійного постачання енергії для циркуляційні насосів, так як саме вони користуються великою популярністю завдяки значній економії в експлуатації. Економія досягається тим, що насос швидше проганяє по опалювальній системі воду і повертає її в котел, не давши охолонути. Як результат - потрібно менше енергії для подальшого нагріву. Мінусом є необхідність наявності якісної електроенергії для живлення двигунів цих систем. Вирішити цю проблему ви можете за допомогою пристроїв ДБЖ, придбати які можна на сайті магазину «electro100» по доступній ціні та з гарантією.

Яким вимогам повинен відповідати ДБЖ для насосної станції

 

Відразу відзначимо, що зовсім не обов'язково самостійно підбирати відповідний безперебійний пристрій. При відсутності технічних знань ми рекомендуємо вам зателефонувати нашим менеджерам, що мають багатий досвід по підбору, монтажу та підключення ДБЖ. І так, давайте ж більш детально розглянемо яким основним вимогам повинен відповідати пристрій безперебійного живлення для насосів та насосних станцій.
Традиційно, основним параметром ДБЖ для насоса є його потужність. Циркуляційний насос споживає досить мало електроенергії, проте їх може бути підключено в певній кількості. Вам в свою чергу слід підрахувати сумарну потужність під’єднаних пристроїв та підібрати ДБЖ невеликим з запасом – близько 20-30%. Звертайте увагу також на форму вихідного сигналу пристрою безперебійного живлення.
Звичайні дешеві джерела безперебійного живлення видають синусоїду апроксимованої форми. Це не завдає негативного впливу для блока живлення, але вкрай небажане для роботи самого насосу. В даному випадку, циркуляційний насос, який живиться від такої моделі ДБЖ, буде працювати некоректно, що відповідно відобразиться в значному нагріванні, шумі і, як наслідок, поломці системи. Саме тому для насосів рекомендується встановлювати виключно ті ДБЖ, які видають сигнал синусоїдальної форми. Ціни на такі прилади значно дорожчі, проте працюють вони надійніше і довше.
Існує три основних типи ДБЖ для насосів: off-line, on-line і line-interactive. Відмінність їх між собою полягає в принципі роботи при наявності напруги. Наприклад, ДБЖ off-line нічого з електричним сигналом не робить, поки напруга мережі не вийде за межі робочого діапазону. Лінійно-інтерактивний пристрої здійснюють, при цьому, стабілізацію невисокої точності. В свою чергу, ДБЖ типу on-line з високою точністю підтримують ідеальну якість електричного сигналу завдяки подвійному перетворенню електроенергії.

Ознайомитись з асортиментом ДБЖ для насосів ви можете на сайті нашого магазину «electro100». Тут представлені виключно якісні та надійні пристрої безперебійного живлення з гарантією. Доставка товару проводиться швидко по всій території України.