Джерела безперебійного живлення для медтехніки

Знайдено: 1 - 24 з 44 товару

Джерела безперебійного живлення для сучасної медтехніки– запорука надійності та вашої безпеки


Мало що може зрівнятися зі значимістю правильності роботи медичного обладнання. Від нього без перебільшення може залежати здоров'я людини. Таке обладнання повинно працювати завжди стабільно та без раптових відключень, проте в сучасних реаліях це малоймовірно з огляду на низьку якість електропостачання в Україні. Для того, щоб не допустити проблем з роботою медичного обладнання рекомендується встановлювати для них спеціальні прилади – ДБЖ. Придбати пристрій безперебійного живлення по доступній ціні та з доставкою в будь-який регіон України ви можете на сайті магазину «electro100».

Особливості ДБЖ для медтехніки         


Для медичного устаткування вкрай важливо, щоб параметри мережі живлення відповідали заявленим характеристикам. В іншому випадку прилади можуть працювати некоректно або зовсім виходити з ладу. Безперебійні джерела живлення для медичного обладнання - це виключно високоточні ДБЖ преміум-класу, які розраховані на роботу при досить високих вимогах якості, що пред'являються сучасною медичною апаратурою.
Джерело безперебійного живлення для медичного обладнання повинно забезпечувати ідеальні характеристики напруги і здійснювати безперервне живлення приладу при будь-яких обставинах. Саме тому в даній категорії безперебійних пристроїв присутні виключно ДБЖ класу on-line.
Принцип роботи on-line ДБЖ для медичного обладнання заснований на подвійному перетворенні електричного сигналу. Тобто при наявності високої або низької напруги безперебійний пристрій випрямляє її і направляє на вихід сигнал, фільтруючи та інвертуючи його в змінний струм з ідеальними характеристиками, а саме 220 або 380 В з частотою 50Гц. Точність вихідної напруги може коливатись в межах не більше 1%.

ДБЖ для медтехніки  може додатково бути обладнано вбудованими батарейками, або ж бути розрахованим на живлення від зовнішнього блока акумуляторів, який купується окремо. Враховуючи той факт, що on-line ДБЖ зазвичай застосовуються в професійних сферах діяльності, до яких можна віднести роботу медичних приладів, мають досить розширені інтерфейси, що дозволять контролювати роботу ДБЖ віддалено, а також інтегрувати його в системи автоматизації.

Ознайомитись з асортиментом ДБЖ для медтехніки і купити їх по доступній ціні ви можете на сайті магазину «electro100». При потребі ми допоможемо вам обрати найбільш оптимальну модель пристрою саме під ваші потреби.