Джерела безперебійного живлення для медтехніки

Знайдено: 1 - 24 з 29 товарів

ДБЖ для медтехніки

Найвища надійність, що для медцентрів є пріоритетним показником, можуть дати ДБЖ з вихідним ізольованим трансформатором. Навантаження будь-якого типу та часу, ніяк не вплинуть на працездатність ДБЖ а відповідно і на усі прилади які цей ДБЖ захищає якщо цей ДБЖ виконаний по технології On-line.
Догляд за On-line ДБЖ обмежується продувкою та чисткою внутрішніх елементів, так-як в середині ДБЖ неминуче буде накопичуватися пил який призводить до погіршення тепловіддачі. Робити це потрібно раз на рік. Найпростіше виконати продування стисненим повітрям.

Вибір моделі On-line ДБЖ залежить від трьох факторів:

1. Вартість.

2. Час автономної роботи.

3. Рівень шуму.

Вартість On-line ДБЖ часто співрозмірна з вартістю самим медичним апаратом який потрібно захистити.

Час автономної роботи потрібно вибирати з запасом. Оскільки після 1-2 років експлуатації акумуляторні батареї дещо втрачають ємність.

Правильно розраховуйте місце для установки On-line ДБЖ! Оскільки такі прилади шумлять, його не варто ставити безпосередньо біля самого медичного апарату.

Є тонкощі, пов’язані з часом автономної роботи, з гучністю агрегату. Відштовхуватися потрібно і від самих медичних приладів, так як у обладнання штучної вентиляції легенів можуть бути пускові струми, що сильно вплине на вибір конфігурації ДБЖ. Але пускові струми присутні тільки в окремих категоріях медичних приладів, що мають електродвигун або компресор. Якщо ж в приладі двигуна немає, то це буде означати присутність незначних пускових струмів, відповідно, для вибору On-line ДБЖ досить знати лише номінальну споживану потужність пристрою.

Якщо ж говорити про медичні прилади з компресорами (компресори мають електродвигуни), то в момент запуску медобладнання будуть присутні пускові струми. Тому, для них буде потрібно купувати ДБЖ з певним запасом по своїй потужності. Медичний спеціаліст навряд чи знає про всі ці нюанси, тому таким людям буде корисно поспілкуватись з менеджером electro100.com.ua для правильного підбору ДБЖ для медичного обладнання!