Джерела безперебійного живлення для майнінга

Знайдено: 1 - 24 з 29 товарів

Особливості пристроїв ДБЖ для майнінгу

        
Не секрет для людей, які займаються майнінгом, що якісне електрозабезпечення – це запорука їх успіху та прибутку. Стрибок напруги або ще гірше того попадання на вхід блоку живлення підвищеної напруги може вивести з ладу не тільки сам блок живлення а й майнер, який коштує не так вже і дешево. В зв’язку з цим досить часто люди, які займаються даним ремеслом, починають замислюватися про необхідність установки ДБЖ. Ознайомитись з доступними моделями БЖ ви можете на сайті магазину «electro100».

Як вибрати ДБЖ для майнінгу

Види ДБЖ для майнінгу

Також як і стабілізатори, ДБЖ можуть підключатися на весь будинок або на окреме обладнання. Як правило в переносних апаратах використовується вбудований акумулятор, який підключаються до комп'ютера, сервера і т.д. У магістральних джерел БЖ є зовнішня акумуляторна батарея, за допомогою якої можна збільшувати автономну роботу, за рахунок збільшення ємності і кількості батарей.

За принципом роботи джерела БЖ діляться на три основні види:

  • off-line;
  • line-interactive;

Перший тип ще називають резервним, найпростішим, який досить часто використовується в побуті. Лінійно-інтерактивні – це прилади БЖ, які працюють не тільки від акумулятора, а ще й включаються безпосередньо в мережу та стабілізують напругу в заданих межах. Online ДБЖ або джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням - використовуються в системах де критична просадка вольтажа. Мають високу точність та надійність. Тим не менш, який би ви ДБЖ не замовили ваше електроживлення в будь-якому випадку буде «чистим» - чиста синусоїда, напруга в 220В і 100%.

При покупці ДБЖ для майнінгу вам також варто врахувати, що необхідно забезпечити захищеним електроживленням і канали зв'язку. Мова йде в даному випадку про обладнання, яке забезпечує доступ в інтернет (роутери, модеми і т.д.).

Придбати ДБЖ для майнінгу високої точності та надійності ви можете просто зараз – на сайті магазину «electro100» по доступній ціні та з швидкою доставкою по Україні.