Джерела безперебійного живлення для квартири

Знайдено: 1 - 24 з 28 товарів

Прилади ДБЖ для квартири – надійний помічник, який ніколи не буде зайвим

З огляду на те, що домашня техніка не особливо потребує якихось серйозних вимог до якості електроживлення, крім номіналу напруги в межах 220 ± 10%, ДБЖ для дому не зобов'язані володіти такими передовими характеристиками, як, наприклад, безперебійні джерела для серверів чи медтехніки. Саме тому такі моделі ДБЖ мають більш демократичні ціни на сайті магазину «electro100».

Види ДБЖ для квартири


Якщо Ви хочете забезпечити захист і автомномну роботу найбільш вживаної техніки (холодильник, котел, комп'ютер та ін.), Цілком вистачить ДБЖ на кілька кіловат. Для всієї техніки в квартирі, то можна купити більш потужний ДБЖ, проте це не дуже-то і раціонально з точки зору ціни. Щоб забезпечити комплексний захист для квартири, відмінно підійде будь-який з трьох основних типів ДБЖ:

  • лінійно-інтерактивні ДБЖ (line-interactive) - це найпопулярніші в безперебійні блоки живлення для квартири, про що свідчать відгуки жителів в України. Це пов'язано з відносно невисокою ціною і наявністю вбудованого стабілізатора напруги;
  • On-line ДБЖ, на відміну від лінійно-інтерактивних, не мають в своєму складі стабілізатора, проте вони здійснюють подвійне перетворення вхідного сигналу, завдяки чому електроенергія на виході має ідеальні характеристики. Такі ДБЖ найчастіше застосовуються в промисловості, проте якщо у вас є вкрай чутливі електроприлади, а ціна на on-line ДБЖ не лякає, то такий таке джерело безперебійного живлення стане непоганим варіантом для вашої оселі!
  • Off-line ДБЖ не мають будь-якої додаткової системи стабілізації або перетворення електричного сигналу. Проте, такі бесперебійники досить ефективно захищають техніку від сильних перепадів напруги шляхом переходу на роботу від акумулятора, поки стан мережі не покращиться.

Вибравши ДБЖ для квартири відповідного типу і з такими необхідними характеристиками, як потужність, робочий діапазон без переходу на АКБ, форма вихідного сигналу при роботі від АКБ і багатьма іншими, саме час подумати про автономність джерела безперебійного живлення. Мала кількість моделей з них мають вбудовані батареї, проте практично будь-який ДБЖ для квартири підтримує підключення зовнішніх акумуляторів. Це означає, що ви самостійно зможете вирішити, наскільки автономним буде встановлений ДБЖ, встановивши акумулятор для нього необхідної вам ємності. Все це ви можете придбати на сайті магазину «electro100» по доступній ціні та з гарантією.