Каталог товарів

Джерела безперебійного живлення для комп'ютера

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Line 600 LED
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПП-600П
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Line 800 LED
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПП-800П
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Line 1200 LED
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПП-1000П
Швидке замовлення
ДБЖ Елекс Кулон Q-600/12 V3.0
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПП-1500П
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Line 1500 LED
Швидке замовлення
ДБЖ Елекс Кулон Q-1000/12 V3.0
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 1000-S (з АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПО-1000
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Line 2000 LCD
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНПО-1000С
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro RT1000-S (з АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Elim-Україна ІНЛ-1000С
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 1K (36V) (On-Line, Tower, з АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO Cover CORE 1K (без АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ NetPRO 11 RM 1K (On-Line, Rack Mount, з АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 1000
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 1000 RT
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 1500 RT
Швидке замовлення
ДБЖ Challenger HomePro 10000-S (з АКБ)
Швидке замовлення
ДБЖ Stark Pro II 10000

ДБЖ для ПК – надійність та безпечність експлуатації вашого комп’ютера

В наш час робота за комп'ютером стала звичайною практикою і життєвою необхідністю, тому ризик втрати важливої ​​інформації або результатів своєї праці більшість з нас старається різними способами звести до мінімуму. Досить часто для вирішення цієї проблеми використовуються пристрої ДБЖ (UPS). Головне завдання джерела безперебійного живлення для пк як раз і полягає в тому, щоб несподіване відключення електроенергії не застало вас зненацька. Придбати ДБЖ для свого ПК ви можете на сайті нашого магазину «electro100» по доступній ціні та з доставкою в будь-який регіон України.

Як працює UPS


Уявімо собі досить звичну ситуацію в Україні: ви почали готувати на пк дуже важливий документ, але у вас раптово відключили електроенергію. В результаті ви можете не тільки втратити дані, а і зіштовхнутись з деякими проблемами в роботі операційної системи комп’ютера. Що ж робити в такому випадку? Вихід дуже простий – вам необхідно купити якісне джерело безперебійного живлення (UPS) та підключити його до свого пк. Цей пристрій виконує функцію вторинного джерела живлення. Крім того, безперебійний блок завжди відстежує стан електромережі і знаходиться в режимі постійної готовності. Тобто якщо напруга в мережі пропадає, даний блок миттєво забезпечує подачу електроенергії на ваш комп'ютер. За цей час ви зможете завершити свою роботу і коректно вимкнути пк. Крім того, якщо напруга виходить за допустимі межі, безперебійний блок задіє вбудований автотрансформатор, який дозволить нормалізувати подачу напруги в 220 В.

Як обрати ДБЖ для ПК

Якщо Ви вирішили замовити ДБЖ для комп’ютера, то вам необхідно звернути увагу на такі характеристики як потужність та тип джерела безперебійного живлення, властивості його акумуляторної батареї, час автономної роботи і звичайно швидкість реагування.

Крім того, рекомендуємо вам перед покупкою безперебійного блоку живлення для пк ознайомитись з простими порадами наших фахівців:

  • До UPS в основному підключають системний блок, монітор і принтер невисокої потужності. В цьому випадку вам досить придбати джерело безперебійного живлення потужністю до 1 кВА (лінійно-інтерактивні або резервні моделі).
  • Тривалість автономної роботи батареї безпосередньо впливає на ціни ДБЖ. Однак як показує практика, споживачам не часто доводиться працювати з комп’ютером після зникнення електропостачання більше 5-10 хв. Якщо вам цього часу буде достатньо, то на ємності батареї можна не переплачувати.
  • Якщо потужність блоку дозволяє підключити до нього кілька пристроїв, то необхідно завчасно це передбачити і придбати UPS з декількома розетками. При цьому додаткові розетки несуттєво впливають на габарити безперебійного блоку живлення і його дизайн.
  • Окремо варто подумати і про час спрацьовування ДБЖ, адже воно повинне бути якомога мінімальним від 4 до 10 мс, щоб уникнути будь-яких проблем в роботі пк.

Вирішивши замовити джерело безперебійного живлення для комп'ютера в нашому магазині «electro100», ви отримуєте не тільки ДБЖ високої якості та надійності, але і професійний сервіс, а також технічну підтримку для клієнтів з Львова, Києва та інших міст України.