Джерела безперебійного живлення для холодильника

Знайдено: 1 - 11 з 11 товарів

ДБЖ для холодильника – зручність та комфорт в вашому домі

Холодильник, а точніше його компресор, є чутливим до серйозних стрибків в мережі живлення. Часті і різкі зміни в електромережі можуть негативно відобразитись на його роботі, або і взагалі призвести до виходу техніки з ладу. Крім того, в разі тривалого відключення електроенергії в холодильнику почне підвищуватися температура, що безпосередньо відобразиться на якості продуктів. Від подібних проблем вас може надійно захистити джерело безперебійного живлення, придбати яке ви можете прямо зараз на сайті магазину «electro100».

Особливості ДБЖ для холодильників

Сучасний ДЖБ - це пристрій, який не тільки дозволяє вашій техніці пропрацювати деякий час в автономному режимі, але і надійно захищають її від будь-яких несприятливих явищ та поломок в мережі, які можуть завдати величезної шкоди електроустаткуванню. ДБЖ для холодильників - це досить різноманітна група джерел безперебійного живлення, яких об'єднує вихідна потужність в 1.5-2.5 кВт. Такий досить великий запас потужності пристроїв пов'язаний з тим, що пускові струми двигуна компресора значно вище робочих і короткочасна споживана потужність в момент запуску може становити 1.5 кВт і навіть більше.

Конструктивно дані системи можна поділити на два типи:

  • лінійно-інтерактивні ДБЖ в певному робочому діапазоні здійснюють стабілізацію напруги середньої точності +/- 7-10%. При виході за діапазон стабілізації пристрій безперебійного живлення автоматично перемикає живлення від мережі на акумуляторні батареї і починає працювати автономно до відновлення нормальної напруги в електромережі;
  • «off-line» так само, як і лінійно інтерактивні прилади безперебійного живлення, в разі виходу за робочий діапазон – 170-250 В, перемикається на акумулятори. Головною відмінністю серії «off-line» від лінійно-інтерактивних є відсутність в їх будові спеціального стабілізатора напруги.

 

Крім потужності і типу ДБЖ, важливою характеристикою є також і час його автономної роботи. Особливо це актуально для холодильника, який повинен функціонувати навіть при тривалих відключеннях електроенергії. Враховуючи той факт, що до більшості моделей безперебійних блоків живлення підключаються зовнішні акумулятори, то можна сказати що час автономної роботи в таких системах – практично безмежний і залежить лише від ємності підключених АКБ.

Придбати ДБЖ для холодильника або іншої побутової техніки ви можете на сайті магазину «electro100» по доступній ціні та з гарантією. При потребі ви можете зателефонувати нам і ми з радістю розповімо більш детально про ту чи іншу модель, яка вас зацікавила.