Частотні перетворювачі

Знайдено: 1 - 24 з 38 товарів

Частотні перетворювачі – запорука стабільної роботи електродвигуна

Частотні перетворювачі LSАби забезпечити приладам надійний захист, їхні власники використовують додаткове устаткування. Одне із них – частотний перетворювач. Він застосовується для плавного безступеневого авторегулювання обертальної швидкості і моменту електродвигуна у безперервному процесі. Така можливість реалізується завдяки створенню на виході перетворювача напруги необхідної частоти. Пристрої управління частотою знайшли широке застосування практично у всіх галузях промисловості та транспорту. Вони необхідні для стабільної і продуктивної роботи конвеєрних механізмів, підйомного обладнання (ліфтів, кранів), насосів і очисних систем води, вентиляторів, верстатів промислової індустрії, побутової техніки. Використовуючи частотні перетворювачі, ціна яких доступна, вдається не лише автоматизувати виробничі процеси, але й досягти суттєвої економії електроенергії. Головне правильно підібрати пристрій.

Критерії вибору частотних перетворювачів

При застосуванні подібних приладів суттєво зменшуються пускові токи електродвигунів, плавно запускаються і зупиняються силові апарати, досягається стабільність роботи приводу у встановлених режимах, знижуються витрати на обслуговування. При виборі частотного перетворювача варто звернути увагу на такі параметри:

 • вихідний струм – від нього залежить режим роботи силових транзисторів;
 • потужність - показник повинен обов’язково відповідати паспортним даним двигуна (не рекомендується сильне підвищення);
 • діапазон регулювання – існує в тих випадках, коли потрібно знизити обороти більш ніж на 20%. Перетворювач частоти напруги дає можливість досягати малих швидкостей при підтримці номінального моменту;
 • режим гальмування – може бути інерційний, рекуперативний, за допомогою постійного струму чи гальмівного переривника;
 • наявність засобів управління на дискретних швидкостях, а також інтерфейс підключення зовнішнього пристрою.

Сьогодні ринок електротехнічного обладнання у Львові та інших містах України представлений великим асортиментом частотних перетворювачів. Вони відрізняються своїми габаритами і потужністю. Можна купити як малі перетворювачі частоти на 100 Вт, так і цілі комплекси, що потребують розміщення у окремому приміщенні. Все залежить від вимог споживача.

Переваги застосування частотних перетворювачів

Одним з найважливіших напрямів зниження рівня споживання ресурсів є впровадження спеціальних енергозберігаючих технологій. До таких належать частотні перетворювачі. Перевагами використання такого обладнання є:

 1. Висока точність регулювання частоти перетворення електродвигунів.
 2. Економія електроенергії при перемінному навантаженні.
 3. Цілковитий захист двигуна від перегріву, коротких замикань, злипання, чергування живлення, зникнення фаз.
 4. Максимальний пусковий момент.
 5. Можливість віддаленої діагностики частотного перетворювача і двигуна через промислову мережу.
 6. Зменшення гідравлічного спротиву трубопроводів внаслідок відсутності регулюючого клапану.
 7. Стабілізація швидкості обертання двигуна при зміні навантаження.
 8. Відсутність пускових струмів.
 9. Контрольоване гальмування і автоматичне перезавантаження при зникненні напруги.

Якщо ви хочете купити частотний перетворювач хорошої якості, інтернет-магазин electro100.com.ua запропонує багато варіантів. На сторінках нашого сайту представлене обладнання бренду LS з різною кількістю фаз і потужністю. Ціни помірні і відповідають сучасним тенденціям.