ТОП 5 виробників стабілізаторів напруги в Україні

Стабілізатори напруги в Україні виготовляють ряд підприємств, серед яких є як досвідчені так і нові виробники. Визначити, чия продукція краща, не так просто. В цій статті розглянуті найпопулярніші виробники стабілізаторів і коротко, що вони пропонують.

ТМ “Елекс”

Продукція цієї торгової марки найкраща у співвідношенні ціна-якість. Від інших стабілізаторів українського виробництва вона відрізняється відмінною якістю.

Підприємство ТМ «ЕЛЕКС» засноване в 2003 році в місті Одеса. Тут же і розміщені його виробничі приміщення та центр обслуговування по гарантійному ремонту. 

З моменту заснування торгова марка завдяки надійності продукції стала лідером електротехнічного ринку України.

Тут випускають стабілізатори напруги від 220/380 до 100кВА трьох серій:

 • Гібрид: моделі економ класу релейного типу;
 • Ампер: пристрої середнього цінового діапазону симісторного та тирісторного типу);
 • Герц: обладнання преміум класу симісторного і тирісторного типу.

Компанія також виробляє ІБП для котлів опалення Кулон Q-500 та займається металообробкою.

ТМ Quant

Бренд «QUANT» створений, щоб забезпечити потребу в якісному електропостачанні. Інноваційний продукт  —  інверторний стабілізатор з випереджуючим захистом. Такий пристрій стабілізує напругу і захищає техніку в домі від коротких замикань та інших пошкоджень, що пов‘язані з електропостачанням. Цікаво, що деякі прилади починають при цьому швидше працювати (духовка, мікрохвильова піч).

Підприємство знаходиться у Львові. Воно засноване спеціалістами «Силовольт» (для «VOLTER®» вони проектували пристрої модельного ряду «Еталон») та кількома іншими компаніями-виробниками.

Компанія пропонує принципово нове обладнання для нормалізації напруги в мережі 220 В. Порівняно з попередніми поколіннями стабілізаторів в продукції ТМ Quant змінили все: дизайн і схемотехніки, алгоритми і ПЗ, комплектацію та конструктив.

ТМ “Укртехнологія”

Модельний ряд торгової марки нараховує  більше 100 товарних одиниць. Стабілізатори заводу популярні в Україні та в країнах близького зарубіжжя. 

Підприємство успішно функціонує ще з 2001 року. Хоча не завжди його оточувало сприятливе середовище. До 2014 завод працював у Донецьку. Та непроста ситуація в регіоні суттєво зашкодила компанії, і вона переїхала до Черкас.

Зараз ТМ «Укртехнологія» повністю відновила виробництво стабілізаторів напруги.

На заводі випускають електричні стабілізатори на 220В до 20кВА з гарантією до 5 років п‘яти серій симісторного (тирісторного) типу:

 • Norma  — бюджетна версія;
 • Optimum —  для пониженої напруги;
 • Standard  —  стандартні моделі с точністю на виході 3%;
 • Infinity  —  мають широкий діапазон вхідної напруги;
 • Universal  —  пристрої преміум класу.

ТМ “Volter”

Стабілізатори, які виготовляє ця торгова марка, теж відносять до товарів преміум класу. Порівняно з продукцією інших виробників вони демонструють довговічність і надійність. 

ТМ «Volter» заснована ще в далекому 1994 році в Донецьку і з того часу стала лідером в своєму сегменті. В зв‘язку недавніми подіями в місті, виробництво перевезли до Києва. Та позиції виробника на ринку лишились стабільними. Це забезпечують досвід і технологічні напрацювання. Та й мало який інший український виробник може запропонувати на свій товар гарантію 10 років.

«НАФТОГАЗ», «КИЇВЕНЕРГО», «ГАЗПРОМ», «ЕНЕРГОАТОМ»  —  лише деякі з об‘єктів, куди встановлюють пристрої для регулювання напруги цієї ТМ.

Основна продукція:

 • стабілізатори 220/380 до 200кВА;
 • ІБП;
 • реле напруги;
 • перерозподільчі щитки;
 • металоконструкції.

Підприємство випускає також інше електроустаткування: від звичайних електричних лампочок до джерел безперебійного живлення.

ТМ “Мережик”

«Мережик»  —  один з лідерів продажів на українському ринку стабілізаторів напруги. Підприємство зовсім нове в сегменті. А свою популярність завоювало мінімальними цінами. 

Виробництво знаходиться в місті Одеса. 

Виготовляють тут електронні однофазні стабілізатори напруги з вихідним сигналом в 20 Гц і 200 В. Високу надійність навіть простих побутових стабілізаторів цього постачальника гарантує виконання на заводі повного циклу виробничих робіт. Пристрої проходять на підприємстві весь шлях: від проекту до розробки.

Модельний ряд включає всього шість позицій. Прилади мають хороші технічні властивості і точність на виході 5%. Гарантія виробника 3 роки.

ТМ «LVT»

Особливість підприємства  —  стабілізатори з високою здатністю до перезавантаження. Наприклад, моделі на 600 Вт в момент запуску витримують потужність 2400 Вт. 

Виробництво стабілізаторів напруги розміщене у Львові. Продукція розрахована на малопотужну техніку від 250 Вт до 1000 Вт. Пристрої мають широкий робочий діапазон и високу точність на виході. 

ТМ “Прочан”

Компанія виготовляє нормалізатори напруги, які теж відносяться до категорії  преміум. Таку високу оцінку продукція отримала через свою високу надійність: вона рідко ламається.

Приватне підприємство засноване в 2003 в м.Запоріжжя. Виробник пропонує стабілізатори від 220В до 22кВА. Тут також виготовляють трансформатори частоти та РПЗО.

Модельный ряд нараховує більше 100 позицій от 500 Вт до 40 кВт. Серед них стабілізатори в стійкому до пилу та вологи корпусі IP 65. Такі пристрої можна встановлювати в екстремальних умовах.

 

Коментарі

Анализ всех конкурентов по вашей отрасли бесплатно напишите
Продвижение и администрирование (поддержка) сайта
Продвижение местного бизнеса на Google Maps
Социальные сигналы для сайта

Узнайте детально
https://www.checkseosite.com/ua/page/website-promotion-ua
Напишите нам
info@checkseosite.com
Detail: http://zrenieblog.ru/ http://zrenieblog.ru/ http://zrenieblog.ru/
歷史
六七千年前的先民就開始釣魚。周文王曾和兒子們在靈沼釣魚取樂。戰國時范蠡也愛釣魚,常把所釣之魚供給越王勾踐食用。 二十世紀八十年代,中國大陸的各級釣魚協會成立,釣魚地點也從自然水域向養殖水域過度,所釣之魚則從粗養向細養過度。人數增多、水體污染及濫捕濫撈導致釣魚難度上升。釣魚協會開始與漁民和農民簽訂文件,使更多釣者能夠在養殖水域釣魚,達到了雙贏的目的。 二十世紀九十年代初,來自台灣的懸釣法走紅大陸,各地開始建造標準釣池。 二十世紀末,發達國家的釣者提倡回顧自然,引發新一輪野釣戰,而中國的釣者則更青睞精養魚池。<>]

工具

一种钓鱼竿机械部分示意图
最基本的钓具包括:鱼竿、鱼线、鱼钩、沉坨(又名沉子)、浮标(又名鱼漂)、鱼饵。<>]:1其他辅助钓具包括:失手绳、钓箱、线轮、抄网、鱼篓、渔具盒、钓鱼服、钓鱼鞋等。<>]:1

钓竿一般由玻璃纖維或碳纖維轻而有力的竿状物质製成,钓竿和鱼饵用丝线联接。一般的鱼饵可以是蚯蚓、米饭、蝦子、菜叶、苍蝇、蛆等,现代有专门制作好(多数由自己配置的半成品)的粉製鱼饵出售。鱼饵挂在鱼鉤上,不同的對象鱼有不同的釣組配置。在周围水面撒一些誘餌通常会有較好的集魚效果。

钓具
鱼竿
主条目:鱼竿
钓鱼的鱼竿按照材质包括:传统竹竿、玻璃纤维竿、碳素竿,按照钓法包括:手竿、矶竿、海竿(又名甩竿),按照所钓鱼类包括:溪流小继竿、日鲫竿(又名河内竿)、鲤竿、矶中小物竿。<>]:6-8

鱼钩
主条目:鱼钩
鱼钩就是垂钓用的钩,主要分为:有倒钩、无倒钩、毛钩。<>]:14

鱼线
主条目:鱼线
鱼线就是垂钓时绑接鱼竿和鱼钩的线,历史上曾使用蚕丝(远古日本)、发丝(江户时期日本)、马尾(西欧)、二枚贝(地中海)、蛛网丝(夏威夷)、琼麻(东南亚)、尼龙钓线(美国)。<>]:25

鱼漂
主条目:鱼漂
鱼漂又名浮标,垂钓时栓在鱼线上的能漂浮的东西,主要用于搜集水底情报,查看鱼汛,观察鱼饵存留状态,以及水底水流起伏变化。<>]:36

鱼饵
主条目:鱼饵
鱼饵分为诱饵和钓饵,是一种用来吸引鱼群和垂钓时使用的物品,钓饵分为荤饵、素饵、拟饵、拉饵。<>]:170

沉子
主条目:沉子
沉子又名沉坨、铅锤,是一种调节鱼漂的工具。<>]:45

卷线器
主条目:卷线器
卷线器主要安装在海竿和矶竿上的一种卷线的工具。<>]:63

连结具
主条目:连结具
连结具是连结鱼线与钓竿、母线与子线的一种连结物,使用最广泛的是连结环。<>]:55

识鱼
鱼类的视力不如人类,距离、宽度均无法和人类的视力比较,鱼类对水色、绿色比较敏感,鱼类的嗅觉非常灵敏,鱼类的听觉也非常灵敏,钓鲤鱼时,不能在岸上大声谈笑、走动不停,鱼类的思考能力非常弱,鱼类应对周边环境随着气象、水温、水色、潮流、流速、水量的变化而变化,于是便出现了在同一个池塘、水库、湖泊,往日钓鱼收获大,今日少,上午收获大,下午少,晴天大,雨天少等情况。<>]:114-117淡水钓鱼,中国大陆经常垂钓的鱼类对象是本地鲫鱼、日本鲫、非洲鲫、鲤鱼、游鱼、罗非鱼、黄刺鱼(黄鸭叫)、黄尾、鳊鱼、青鱼、草鱼、鲢鱼、鳙鱼,台湾经常垂钓的鱼类对象是本地鲫鱼、日本鲫、吴郭鱼(罗非鱼)、溪哥仔和红猫(粗首马口鱲)、斗鱼、罗汉鱼、苦花、三角姑(河鮠)、竹蒿头(密鱼)。<>]:117

影响鱼类的6大因素主要是:季节变更、气温高低、水的涨落、风的大小、水的清浊、天气阴晴
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг