Каталог товарів

QUANT – виправлення форми синуса

Категорії

Кажучи коротко – ніж морочитися шкодою гармонік – краще штатно завжди мати ситуацію, коли в розетках завжди рівно 220В, 50Гц, чистий синус. Тоді не потрібно буде зайвого клопоту – хоч би яка техніка випускалося під напругу 220В 50Гц – буде нормально працювати, для будь-якої електроніки, для будь-якого двигуна або лампи, розрахованих на 220 50Гц будуть ідеальні умови експлуатації. Навіщо експерименти «хто і що ще може витримати»? Витримувати буде інверторний стабілізатор напруги QUANT, він для цього створений, і йому це легко – так влаштований. Решта приладів: електричні двигуни, лампи, що завгодно – будуть завжди живитися тим, що для них найкраще, хоча б і могли витримати різні відхилення.

   Так, тоді захочете спитати, як же побутовий стабілізатор напруги QUANT виправляє синус? Дуже просто: робить заміри напруги в мережі 40000 раз в секунду (800 точок на кожен період мережевої частоти), і в кожній точці порівнює з зразковим синусом у себе в пам’яті. Якщо не відповідає – виправляє, підлаштовуючи миттєві значення вихідної напруги.

   До речі, про частоту. Ось це єдине, що в наших мережах ніколи не потрібно виправляти. У нас єдина енергосистема, і якби ця частота не підтримувалася єдиної по всій країні – система пішла б в рознос з серйозними наслідками. Тому розповіді, що «під великим навантаженням частота сідає», «зменшується» – це з розряду «міських легенд». Тому на виході інверторного стабілізатора напруги QUANT завжди та сама частота, що на вході!

Стабілізатор напруги Quant

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*