Каталог товарів

QUANT – технічна презентація

Категорії

Коли на вході інверторного стабілізатора напруги виникає різкий скачок, то, доки цей скачок, дійде через фільтри до виходу стабілізатора напруги - пройде до 10 мікросекунд. За ці десятки мікросекунд, стабілізатор встигає відреагувати і зробити вихідну напругу вже номінальною 220 В! Власне, завдяки фільтрам, відбувається часова затримка між входом та виходом в середині стабілізатора.


Один з таких фільтрів - силовий реактор, який робочу потужність по входу, пропускає через себе і перетворює прямокутну напругу ШІМ в гладку напругу виходу.

Другий з таких фільтрів - вхідний фільтр відсікає перешкоди з мережі. А після процесу перетворення електроенергії, вихідна напруга додатково фільтрується вихідним фільтром щоб і сам стабілізатор нічого не генерував в навантаження.

Материнська плата - серце приладу, управляє робочими модулями на базі двох процесорів СМ32 працюючим на 72 МГ. Керуючі алгоритми надзвичайно швидкі. Процесор ШІМ виділений в окремий блок і обслуговує тільки фізику: роботу ШІМ, роботу автоматики та інше.

інверторний стабілізатор напруги Quant-9

Рис.1. Зображення процессора на материнській платі інверторного стабілізатора напруги Quant

Миттєве перевищення вхідної напруги з мережі компенсується і коригується прямо на льоту. Якщо, в якийсь момент часу з'явилося 340 В, а перед цим процесор наміряв 160 В, то підкоригуємо до потрібних 220 В. Тобто на льоту. Кожна наступна мить коригує значення поточної мережі. Плата, так званих літаючих драйверів, закрита екранами, для того щоб не отримувати електромагнітних перешкод і не випромінювати подібних перешкод в мережу і навколишній простір.

стабілізатор напруги Quant-9

Рис. 2. Окрема плата "Літаючих драйверів" з екранами

Силові ємності фірми Епкос - витримують великі струми. Це набір ємностей що генерують з великим запасом вихідний струм. Ємності також дають згладжування ШІМ сигналу. ШІМ без накопичення енергії.

стабілізатор напруги інверторного типу Quant-9

Рис. 3. Силові ємності для згладжування вихідного сигналу

Транзистори застосовані Infinion п'ятого покоління що працюють багато швидше транзисторів четвертого покоління, які застосовувалися в минулому. Швидкість наростання фронтів - дуже круті і перешкоди в драйверах суттєво зросли. Тому, розроблені авторські оптрони Quant, які витримують швидкість наростання до 100 Кіловольт за одну мікросекунду.

Датчик струму Quant - комбінований, багатоканальний який швидко відсікає і обмежує струм при його перевищенні, завдяки чому наші стабілізатори, як інверторні стабілізатори, відрізняються тим, що вміють обмежити струм. Це дало можливість реалізувати ЕКО режим, який вбудований за замовчуванням на випадок, якщо у когось в будинку або на виробництві буде потужне навантаження яке заважало сусідам, кожен раз, коли вмикалось. З цим інверторним стабілізатором, пуск та робота такого навантаження будуть оптимізовані.

стабілізатор Quant-9

Рис. 4. Авторська розбобка - датчик струму від Quant

Силовий модуль від Quant - комбінований, в якому зібраний той самий знаменитий захист від комутаційних перенапруг з поглиначем з ніхрому. Захист володіє високим питомим та малим температурним коефіцієнтом опору. Схема цього захисту, вловлює напругу вище 500 Вольт, миттєво поглинаючи величезні струми до 350 Ампер.

стабілізатор напруги з подвійним перетворенням Quant-7

Рис. 5. Спеціальний захист від комутаційних перенапруг

На вхідних клемах стоять варистори. Варистори, врятують від наслідків які виникають після удару блискавки поруч з буднинком.

стабілізатор напруги Quant-14

Рис. 6. Варистори - стоять по входу та по виходу

Для зручності користування стабілізатором Quant на корпусі зроблена вихідна розетка підключена безпосередньо до вихідних клем.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*