Інверторний стабілізатор напруги

Для перфекціоністів, що бажають, щоб в їх домашніх розетках, позначених на плані будинку як «розетка 220В» - було насправді 220В - є сучасні типи стабілізаторів: інверторні стабілізатори напруги.

Вони не такі вже й нові, бо вже років 30 як існує розроблена технологія - та вони актуальні сьогодні, і принцип дії не скоро застаріє, бо вдосконалюється, модернізується, дає все кращу якість при серійному виробництві. Стабілізатори напруги такого типу характеризуються малими габаритами, малою вагою, тишиною в роботі, миттєвою реакцією на зміну вхідної напруги. Якісні показники їх роботи - давно вже дають можливості для покращення якості та захист в домашніх розетках. Тому купуйте їх та насолоджуйтесь!

Інверторні стабілізатори напруги це сучасні стабілізатори, котрі просто знищують скачки вхідної напруги раніше, ніж, вони потраплять на вихід стабілізатора.

Коли на вході стабілізатора напруги виникає різкий скачок, то, доки цей скачок, через усі фільтри силової плати дійде до виходу стабілізатора напруги - пройде до 10 мікросекунд часу. Саме ось за цей час, стабілізатор встигає зїсти всі імпульси і зробити вихідну напругу вже номінальною 220 В!

Завдяки фільтрам, відбувається часова затримка сигналу між входом та виходом.

Один з таких фільтрів - силовий реактор, який робочу потужність по входу, пропускає через себе і перетворює прямокутну напругу ШІМ в гладку напругу виходу.

Другий з таких фільтрів - вхідний фільтр відсікає перешкоди з мережі. А після процесу перетворення електроенергії, вихідна напруга додатково фільтрується вихідним фільтром щоб і сам стабілізатор нічого не генерував в навантаження.

Материнська плата - серце приладу, управляє робочими модулями на базі двох мікропроцесорів СМ32 працюючим на тактовій частоті 72 Мг. Керуючі алгоритми надзвичайно швидкі. Процесор ШІМ виділений в окремий блок і обслуговує тільки фізику: роботу ШІМ, роботу автоматики та інше.