Каталог товарів

Azbist

Товари не знайдені

 Акумуляторні батареї використовуються для забезпечення електроенергією пристроїв малої, середньої та великої потужності. Дані акумулятори показали себе надійними та мють хороші характеристики. Наприклад, кількість циклів глибокого заряду-розряду становить від 200 до 480 циклів . При цьому, зберігається 100% ємності. Загальний термін придатності даної моделі - від 7 до 10 років, або 1200 робочих циклів зі збереженням 30% від початкової ємності.

Акумулятори є герметичні, середина яких розділена на кілька сегментів сепараторами (мікропористий пластик). У кожен з відсіків заливають електроліт, а потім туди занурюють пластини, а між позитивними і негативними пластинами протікає струм. Позитивні пластини формуються з діоксиду свинцю, в якості електроліту використовується сірчана кислота. Як сепаратора служить склопластик, а зовні акумулятор покритий ABS пластиком високої міцності.

Загалом, акумулятори можна використовуватися в наступних цілях:

Для роботи з джерелами безперебійного живлення (UPS)
Як резервна система харчування електроніки;
Для систем безпеки, відеоспостереження, сигналізації і т.д .;
Комунікаційних систем;
Для ефективної роботи пристрою необхідно дотримуватися таких умов експлуатації:

Якщо акумулятори не використовувати, варто з періодичністю хоча б раз в 2 місяці здійснювати підзарядку акумулятора з метою недопущення процесу сульфатізаціі. Як наслідок, акумулятор зберігає свою повну ємність.
Зберігати акумулятор рекомендується при кімнатній температурі, навіть при допустимій робочій температурі навколишнього середовища (від -15 до +40 градусів Цельсія), він не буде втрачати ємність.
Використовувати акумулятор під ті системи, які вимагають відповідну кількість електроенергії.