Azbist

Знайдено: 1 - 10 з 10 товарів

 Акумуляторні батареї використовуються для забезпечення електроенергією пристроїв малої, середньої та великої потужності. Дані акумулятори показали себе надійними та мють хороші характеристики. Наприклад, кількість циклів глибокого заряду-розряду становить від 200 до 480 циклів . При цьому, зберігається 100% ємності. Загальний термін придатності даної моделі - від 7 до 10 років, або 1200 робочих циклів зі збереженням 30% від початкової ємності.

Акумулятори є герметичні, середина яких розділена на кілька сегментів сепараторами (мікропористий пластик). У кожен з відсіків заливають електроліт, а потім туди занурюють пластини, а між позитивними і негативними пластинами протікає струм. Позитивні пластини формуються з діоксиду свинцю, в якості електроліту використовується сірчана кислота. Як сепаратора служить склопластик, а зовні акумулятор покритий ABS пластиком високої міцності.

Загалом, акумулятори можна використовуватися в наступних цілях:

Для роботи з джерелами безперебійного живлення (UPS)
Як резервна система харчування електроніки;
Для систем безпеки, відеоспостереження, сигналізації і т.д .;
Комунікаційних систем;
Для ефективної роботи пристрою необхідно дотримуватися таких умов експлуатації:

Якщо акумулятори не використовувати, варто з періодичністю хоча б раз в 2 місяці здійснювати підзарядку акумулятора з метою недопущення процесу сульфатізаціі. Як наслідок, акумулятор зберігає свою повну ємність.
Зберігати акумулятор рекомендується при кімнатній температурі, навіть при допустимій робочій температурі навколишнього середовища (від -15 до +40 градусів Цельсія), він не буде втрачати ємність.
Використовувати акумулятор під ті системи, які вимагають відповідну кількість електроенергії.