Cтабілізатори напруги Awattom

Знайдено: 1 - 24 з 92 товару

Запорізький виробник Прочан пропонує ефективні та якісні стабілізатори напруги Awattom. Ці апарати безперервно забезпечують стабільною напругою всі види електроприладів при живленні від мережі змінного струму 136-278 В з частотою мережі 50 Гц.

Застосування стабілізаторів дуже важливе для якісного та довготривалого користування електроприладами різних видів. Домашні прилади, підключені через апарати, що стабілізують напругу, працюють в режимі економного електроживлення. Це сприяє продовженню часу їхньої експлуатації та дозволяє навіть зекономити на електроенергії.

Автоматичні механізми котлів, водяні насоси, електричні бойлери дуже чутливі до стрибків напруги в електричній мережі. Прилади Awattom ефективновикористовуються для захисту газового котла і опалювальної техніки.

Особливості стабілізаторів напруги Awattom:

- мікропроцесорне управління;

- навантаження автоматично відключається при зниженні вхідної напруги нижче 136 В;

- навантаження автоматично відключається при підвищенні вхідної напруги вище 278 В;

- автоматичний захист, що перешкоджає короткому замиканню і довготривалому перевищенню струму в мережі;

- цифровий індикатор режимів роботи: час, дата, струм навантаження, потужність навантаження, вхідна та вихідна напруга, температура трансформатора, частота мережі тощо. 

- Прочан Awattom єдиний виробник в Україні, що виготовляє серію стабілізаторів під назвою Ш. Ш - це спеціальна серія стабілізатоів напруги (стабилизаторов напряжения) яка працює в діапазоні вхідних напруг 80В - 305В.