Cтабілізатори напруги Awattom

Знайдено: 1 - 24 з 98 товарів

Стабілізатори Прочан Awatton -  надійні стабілізатори напруги для вашої оселі по доступній ціні та з гарантією

Прочан торгової марки Awatton – це якісні та сучасні стабілізатори, які допоможуть захистити ваші електричні прибори вдома чи на роботі назавжди. Дана серія обладнання, купити яку ви можете в нашому магазині по доступній ціні, представляє собою пристрої мікропроцесорного типу, які характеризуються високою точністю і гарантують надійний захист від коливань напруги, перевантажень електросистеми, і т.д. Ці моделі користуються великою популярністю серед покупців через можливість їх використання для доволі широко спектру побутового, комерційного, а також промислового електричного обладнання. Не менш важливим фактором є і ціна, адже вартість стабілізаторів Прочан є доступною для більшості жителів України.

Широкий асортимент нашого магазину «electro100» дозволить без проблем придбати вам необхідний стабілізатор напруги для забезпечення коректної роботи як окремих електроприладів, так і всієї електромережі.

Характеристика однофазних моделей Прочан торгової марки Awatton

Однофазні стабілізатори серії СНОПТ – це мікропроцесорні, швидкодіючі пристрої з потужністю від 0,5 до 40 кВт та цілодобовим режимом роботи. Встановлюватись системи стабілізації можуть як всередині приміщення, так і зовні. Корпус стабілізатора має спеціальні вентиляційні отвори, які сприяють своєчасному охолодженню електронних деталей системи. Живлення системи може здійснюватися від мережі змінного струму частотою 50 Гц, з допустимим коливанням напруги в діапазоні від 138 до 278 В, або ж з більш широким перепадом 80-320 В. Дисплей, який встановлений на зовнішній частині корпусу дозволяє відстежувати в режимі реального часу вхідний і вихідний рівень напруги, частоту струму, потужність підключених користувачів, і т.д.

Відмінності трьох фазних моделей Прочан

Трифазні системи серії СНТПТ – це три однофазні мікропроцесорні стабілізатори, потужність яких складає від 10,5 до 120 кВт, з нижньою та верхньою межею напруги – 242-479 В, а також точністю стабілізації – 2,5%. Дані системи можуть розташовуватись в трьох окремих корпусах, або ж в одному (в залежності від моделі). Пристрої стабілізації серії СНТПТ рекомендовано встановлювати в середині приміщення, де температура не опускається нижче  0˚С. Працюють стабілізатори - безшумно. В ході коректної експлуатації – не потребують технічного обслуговування або особливого догляду.

Магазин «electro100» дозволить вам замовити стабілізатор по доступній ціні та швидкою доставкою по Україні. Крім того, наші консультанти завжди готові відповісти на всі ваші питання стосовно гарантії та особливостей обладнання.