Каталог товарів

Reta

Товари не знайдені

З моменту заснування, в 1991 році, наша фірма є розробником і виробником пристроїв стабілізації напруги однофазних і трифазних мереж напругою до 400 В, потужністю до 300 кВт. Дані пристрої сертифіковані і зареєстровані в Системі УкрСЕПРО, на відповідність технічним умовам і стандартам ТУ У 13481596.001-95.

Пристрої стабілізації, вироблені нами, забезпечують фільтрацію напруги від високочастотних і імпульсних перешкод, забезпечують захист від високовольтних перешкод, сплесків напруги. Трифазні нормалізатори володіють не тільки перерахованими вище достоїнствами, але і забезпечують додаткові функції, таких як захист від перекосу фаз, захист трифазного навантаження при зникненні однієї з фаз, контроль і захист від короткого замикання в навантаженні.

Нормалізатори, що випускаються в даний час, зазнали ряд змін, завдяки чому є одними з кращих на ринку країн СНД. В даний час випускаються нормалізатори потужностей від 1,0 кВт до 300 кВт,. Нормалізатори мають ланцюги внутрішнього контролю напруги на вході, контролю напруг на виході, а деякі моделі забезпечені індикаторами потужності навантаження і можливостями регулювання основних параметрів.

За час існування ТОВ «ВФ« РЕТА »склався колектив професійних фахівців, що дозволяють успішно вирішувати виникаючі перед підприємством складні завдання виробничого характеру.

Фахівці фірми постійно працюють над удосконаленням конструкції, технічних характеристик, впроваджують у виробництво сучасні технології, комплектуючі та матеріали, проводять заходи по поліпшенню методів складання та випробувань з метою підвищення якості і споживчих властивостей продукції.