Стабілізатор напруги ВОЛЬТ ECO 300

Бренд: Вольт
Номер: vo-18802
670
23,9$
Є в наявності

Виробник: ВОЛЬТ (Україна)
Тип стабілізації: Релейні
Потужність: 0,3 кВт
Нижній граничний поріг вхідної напруги: 140 В
Верхній граничний поріг вхідної напруги: 260 В
Точність стабілізації: 4 %

«Оплата частинами» - можливість купити товар в розтрочку терміном до 6 місяців (детальніше на сайті Приватбанку: Перейти на сайт)

Детальніше
Супер розстрочка на 4 місяці" - можливість купити товар в розтрочку терміном до 36 місяців (детальніше на сайті Альфа банку: Перейти на сайт)

Детальніше
Відправка вантажу здійснюється, не раніше ніж на наступний день після оформлення кредиту. Доставка будь-яким перевізником.

Детальніше
На цей товар діє послуга безкоштовний монтаж від electro100 Безкоштовний монтаж можливий у великих містах України.

Детальніше
Кількість ступеней регулювання 4
Тип стабілізації Релейні
Гарантійний термін 2
Кількість фаз 1
Вартість до 2 000грн.
Потужність,кВт. 0,1 - 1,0
Виконання Переносні
Деталі

Характеристики

Виробник: ВОЛЬТ (Україна)
Тип стабілізації: Релейні
Оптимальні рішення для: Холодильника
Кількість фаз: Однофазні

Потужність: 0,3 кВт
Нижній граничний поріг вхідної напруги: 140 В
Верхній граничний поріг вхідної напруги: 260 В
Вихідна напруга: 220 В
Точність стабілізації: 4 %
Робоча частота: 50 Гц
Охолодження: Пасивне
Індикація:РК-дисплей
Степінь захисту: IP20
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Переносні

Висота: 130 мм
Ширина: 140 мм
Глибина: 260 мм
Маса: 2,8 кг
Гарантія: 24 міс

Опис:

 

 Стабілізатор напруги ВОЛЬТ ECO це електронний пристрій, який забезпечує стабільність вихідної напруги при зміні амплітуди вхідної напруги в деякому діапазоні. Технологія Cross Zero (перехід через нуль) в даному стабілізаторі забезпечує надійність і довговічність роботи реле стабілізатора.
Стабілізатори напруги Вольт проектуються і виробляються в Україні. Це дозволяє домогтися чудової якості продукції, що не змінюється від партії до партії і завжди відповідає необхідним характеристикам. Залучення інженерів з України дозволило нам отримати грамотно спроектовані пристрої, які в максимальній мірі відповідають очікуванням споживачів і специфічних умов роботи в електромережах України. Виробництво пристроїв організовано відповідно до вимог ГОСТ. Це передбачає обов'язкове тестування пристрою перед упаковкою в коробку. Таким чином, на полиці магазинів потрапляють пристрої, зовсім позбавлені прихованих дефектів і повністю готові до роботи.
Купуючи стабілізатор напруги Вольт, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що цей пристрій буде ефективно забезпечувати безпеку вашої побутової техніки.

Область застосування:
Стабілізатор напруги ВОЛЬТ ECO призначений для захисту побутових приладів невеликої потужності - телевізорів, ноутбуків, пральних машин. Також відмінно підійде для захисту малої кухонної техніки. Він надійно захищає електроніку газового котла, не дозволяючи замерзнути в опалювальний сезон.

 

 

Характеристики
Кількість ступеней регулювання
4
Тип стабілізації
Релейні
Гарантійний термін
2
Кількість фаз
1
Вартість
до 2 000грн.
Потужність,кВт.
0,1 - 1,0
Виконання
Переносні
Customer Reviews
Купляв стабілізатор для телевізора Sony,так,як часто падає напруга в квартирі.Після покупки немає жодних проблем.Стабілізатор компактний,не займає багато місця.Ціна не висока.Велике спасибі магазину за доставку!
Маю такий стаб для пралки, без нього не завжди хотіла включатися, а тепер коли напруга завжди близька до 220 нема ніяких проблем. Вирішив придбати ще для холодильника і плити, буду спокійний
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг