Акумулятор AGM Ventura GP 12-7,2

Артикул: ve-18526
Немає на складі
В наявності
0,00 грн
711,72 грн
+
Способи доставки
 • Адресна доставка кур'єром
 • Доставка у відділення перевізника
 • Нова Пошта
Способи оплати
 • Готівкою кур'єру
 • Visa/MasterCard
 • LiqPay
 • Післяплата
Опис

Свинцево-кислотний акумулятор Ventura GP 12 - 7,2, спеціально розроблений для невимогливих систем і оптимізований для роботи в буферному режимі. Акумулятор Ventura GP 12 - 7,2 має низький внутрішній опір і високу щільність енергії. Відповідаючи міжнародним стандартам безпеки, рекомендований для застосування в охоронно - пожежних системах і системах контролю і управління доступом.

Характеристики Ventura GP 12 - 7,2

Тип AGM
Виробник Ventura
Країна виробника Китай
Ємність при 10 год. розряді 7,2 Аг
Номінальна напруга 12 В
Струм заряду АКБ 35 А
Максимальний струм заряду 52.5 А
Ресурс (глибоких циклів) 2000
Зарядна напруга буферний режим 13,6-13,8 В
Зарядна напруга циклічний режим 14,5-14,9
Вага нетто 2,35 кг
Габарити 100х151х65
Гарантія 12 місяців

Що варто знати про акумуляторну батарею Ventura GP 12 - 7,2?

- система внутрішньої рекомбінації газу, немає необхідності в доливі води

- повністю герметична конструкція, витік електроліту неможливий

- немає обмежень на перевезення повітряним, залізничним транспортом

- експлуатація у будь - якому положенні

- леговані кальцієм свинцеві пластини, забезпечують високу щільність енергії

- відповідність вимогам безпеки UL.

Характеристики
 • Ємність :
  до 20Аг
 • Технологія:
  AGM
 • Номінальна напруга:
  12
 • Вартість АКБ:
  до 1000грн.
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари
Швидке замовлення

Ventura HR 1234 W (9Ah)свинцево-кислотниий акумулятор виготовлений спеціально для використання в джерелах безперебійного живлення (UPS).
  Головні переваги акумуляторних батарей серії HR - це широкий асортимент, підвищена енерговіддача та оптимізація для роботи в циклічному режимі.
 Термін служби 5 років.

Швидке замовлення

Свинцево-кислотний акумулятор Ventura GP 12 - 18, виготовлений за технологією з абсорбованим електролітом (AGM)У батареях цієї серії застосована більш досконала конструкція решіток з особливо чистого сплаву свинцю, що збільшує термін служби і покращує розрядні характеристикиАкумулятор Ventura GP 12 - 18, рекомендований для використання як в буферному, так і в циклічному режимах роботи - в різних переносних приладах, а також в стаціонарних системах з резервним живленням. Термін служби - 10 років.

 

Швидке замовлення

Свинцево-кислотний акумулятор Ventura GP 12 - 26, спеціально розроблений для невимогливих систем і оптимізований для роботи в буферному режимі. Акумулятор Ventura GP 12 - 26, має низький внутрішній опір і високу щільність енергії. Відповідаючи міжнародним стандартам безпеки, рекомендований для застосування в охоронно - пожежних системах і системах контролю і управління доступом.

Швидке замовлення

Свинцево-кислотний акумулятор Ventura GPL 12-33 виготовлений за технологією з абсорбованим електролітом (AGM). У батареях цієї серії застосована більш досконала конструкція решіток з особливо чистого сплаву свинцю, що збільшує термін служби і покращує розрядні характеристикиАкумулятор Ventura GPL 12 -33, рекомендований для використання як в буферному, так і в циклічному режимах роботи - в різних переносних приладах, а також в стаціонарних системах з резервним живленням. Термін служби - 10 років.

Швидке замовлення

Свинцево-кислотний акумулятор Ventura GPL 12 - 45, виготовлені за технологією з абсорбованим електролітом (AGM). У батареї застосована більш досконала конструкція решіток з особливо чистого сплаву свинцю, що збільшує термін служби і покращує розрядні характеристики. Акумулятори Ventura  GPL 12 - 45, рекомендовані для використання як в буферному, так і в циклічному режимах роботи - в різних переносних приладах, а також в стаціонарних системах з резервним живленням.
Термін служби - 10 років.