Стабілізатор напруги Volter СНПТО 22 у

Бренд: Volter
Номер: vo-18093
32.580

Призначення: для однофазних електодвигунів на виробницві, для захисту компресорів та верстатів, для захисту насосного обладнання, для захисту медичної апаратури та ін. приладів сумарна споживана потужність яких не перевищує 22,0 кВА/кВт або 125 А.   

            

Купуйте стабілізатор напруги Volter СНПТО 22,0 у в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

Кількість платежів для Оплати частинами 6
Кількість ступеней регулювання 7
Виконання Навісні, Наземні
Вибір серії Volter Volter у
Потужність на фазу, кВт. 18,1 - 23,0
Вартість, грн. 25 100 - 50 000
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Сімісторні
Гарантійний термін 5
Деталі

Характеристики стабілізатора напруги Volter СНПТО 22,0 у

Виробник: Volter (Україна)
Тип стабілізації: Сімісторний
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 22,0 кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  136 В
Верхній поріг вхідної напруги: 278 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 2,5%
Діапазон стабілізації: 146 В - 262 В
Ступені регулювання: 7
Робоча частота: 45 Гц - 55 Гц
Максимальний струм: 125 А
Охолодження: Вентилятор
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Коеф.корисної дії: 95%
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Настінний,напольний
Висота: 
650мм
Ширина:  420 мм
Глибина: 190 мм
Гарантія: 60 міс
Вага, не більше: 52,1 кг

Стабілізатори СНПТО-у з вузьким діапазоном вхідної напруги відрізняється високою швидкістю реакції на зміну напруги на вході, час реагування становить всього 20мс, перемикання обмоток трансформатора відбувається в нулі синусоїди, що не спотворює її. Стабілізатори комплектуються рідкокристалічним дисплеєм, що відображає як вхідний, так і вихідний напруга. Стабілізатор не вимагає технічного обслуговування протягом всього терміну служби.
Стабілізатор напруги Volter СНПТО-у працює за принципом комутації електронних ключів, які управляються електронним процесором за спеціальною програмою. Він має 7 ступенів регулювання напруги, а також оснащений захистом від перевантажень і від перенапруги. При подачі напруги спрацьовує система плавного включення. Є можливість відключати стабілізацію перемикачем "транзит". На стабілізаторі встановлений магнітний роз'єднувачі, який може виконувати функцію вхідного рубильника.

У даній моделі, як і у всіх інших стабілізаторах Volter відсутній вентилятор охолодження, а деталі охолоджуються природною конвекцією. Радіатором для охолодження служить власний корпус стабілізатора. Через вентиляційні отвори здійснюється вентиляція всіх елементів, які нагріваються. Після тепловіддачі тепле повітря спрямовується на плату процесора, що дозволяє зберігати процесор від конденсату.

Задня стінка корпусу стабілізатора посилена і обладнана кріпильними скобами. Вона виконана закритою, для пожежної безпеки. Даний стабілізатор напруги можна встановлювати не тільки на стіни з бетону і цегли, а а й з дерева (вагонки або зрубу). Не заборонено встановлювати на стіни, обклеєні шпалерами, оброблені ПВХ або МДФ панелями. Стабілізатор можна поставити на цементну, бетонну або дерев'яну підлогу. Також він для установки підходить підлогу з ламінату, лінолеуму і паркету. Установка на килим не рекомендується.

Стабілізатор напруги Volter СНПТО-у здатний працювати при температурі від +1 ° до +40 ° С. При безперервній роботі, він також легко переносить і перепади температур. Особливістю даної серії стабілізаторів є вузький діапазон вхідної напруги - від 150 до 260В. Розрахований на безперервний цілодобовий режим роботи в закритих приміщеннях. Підключаються за допомогою шнура з вилкою. Ідеально підходить для електроприладів: холодильників, кондиціонерів, компресорів, насосів, електродвигунів з загальною потужністю яка не перевищує потужність стабілізатора.

Характеристики
Кількість платежів для Оплати частинами
6
Кількість ступеней регулювання
7
Виконання
Навісні, Наземні
Вибір серії Volter
Volter у
Потужність на фазу, кВт.
18,1 - 23,0
Вартість, грн.
25 100 - 50 000
Кількість фаз
1
Тип стабілізації
Сімісторні
Гарантійний термін
5
Відгуки клієнтів
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі Вхід
Товари з подібними характеристиками