Стабілізатор напруги Volter-18 у

Бренд: Volter
Номер: vo-18086
28.620
1.022,1$
Є в наявності

Виробник: Volter (Україна)
Тип стабілізації: Сімісторні
Потужність: 18 кВт
Нижній граничний поріг вхідного напруги: 150 В
Верхній граничний поріг вхідного напруги: 260 В
Точність стабілізації: 7,5 %

«Оплата частинами» - можливість купити товар в розтрочку терміном до 6 місяців (детальніше на сайті Приватбанку: Перейти на сайт)

Детальніше
Супер розстрочка на 4 місяці" - можливість купити товар в розтрочку терміном до 36 місяців (детальніше на сайті Альфа банку: Перейти на сайт)

Детальніше
Відправка вантажу здійснюється, не раніше ніж на наступний день після оформлення кредиту. Доставка будь-яким перевізником.

Детальніше
На цей товар діє послуга безкоштовний монтаж від electro100 Безкоштовний монтаж можливий у великих містах України.

Детальніше
Тип стабілізації Сімісторні
Кількість фаз 1
Потужність,кВт. 14,0 - 27,0
Виконання Навісні, Переносні
Деталі

Стабілізатори СНПТО-у з вузьким діапазоном вхідної напруги відрізняється високою швидкістю реакції на зміну напруги на вході, час реагування становить всього 20мс, перемикання обмоток трансформатора відбувається в нулі синусоїди, що не спотворює її. Стабілізатори комплектуються рідкокристалічним дисплеєм, що відображає як вхідний, так і вихідний напруга. Стабілізатор не вимагає технічного обслуговування протягом всього терміну служби.
Стабілізатор напруги Volter СНПТО-у працює за принципом комутації електронних ключів, які управляються електронним процесором за спеціальною програмою. Він має 7 ступенів регулювання напруги, а також оснащений захистом від перевантажень і від перенапруги. При подачі напруги спрацьовує система плавного включення. Є можливість відключати стабілізацію перемикачем "транзит". На стабілізаторі встановлений магнітний роз'єднувачі, який може виконувати функцію вхідного рубильника.

У даній моделі, як і у всіх інших стабілізаторах Volter відсутній вентилятор охолодження, а деталі охолоджуються природною конвекцією. Радіатором для охолодження служить власний корпус стабілізатора. Через вентиляційні отвори здійснюється вентиляція всіх елементів, які нагріваються. Після тепловіддачі тепле повітря спрямовується на плату процесора, що дозволяє зберігати процесор від конденсату.

Задня стінка корпусу стабілізатора посилена і обладнана кріпильними скобами. Вона виконана закритою, для пожежної безпеки. Даний стабілізатор напруги можна встановлювати не тільки на стіни з бетону і цегли, а а й з дерева (вагонки або зрубу). Не заборонено встановлювати на стіни, обклеєні шпалерами, оброблені ПВХ або МДФ панелями. Стабілізатор можна поставити на цементну, бетонну або дерев'яну підлогу. Також він для установки підходить підлогу з ламінату, лінолеуму і паркету. Установка на килим не рекомендується.

Стабілізатор напруги Volter СНПТО-у здатний працювати при температурі від +1 ° до +40 ° С. При безперервній роботі, він також легко переносить і перепади температур. Особливістю даної серії стабілізаторів є вузький діапазон вхідної напруги - від 150 до 260В. Розрахований на безперервний цілодобовий режим роботи в закритих приміщеннях. Підключаються за допомогою шнура з вилкою. Ідеально підходить для електроприладів: холодильників, кондиціонерів, компресорів, насосів, електродвигунів з загальною потужністю яка не перевищує потужність стабілізатора.

Характеристики

Виробник: Volter (Україна)
Тип стабілізації: Семісторний
Кількість фаз: Однофазні
Потужність: 18 кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  150 В
Верхній поріг вхідної напруги: 260 В
Вихідна напруга: 220 В
Точність стабілізації: 7,5 %
Ступені регулювання: 7
Робоча частота: 50 Гц
Максимальний вхідний струм: 80 А
Охолодження: Пасивне
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Навісні, Напольні
Висота: 
650 мм
Ширина:  420 мм
Глибина: 190 мм
Гарантія: 60 міс
Вага: 49,6 кг

Характеристики
Тип стабілізації
Сімісторні
Кількість фаз
1
Потужність,кВт.
14,0 - 27,0
Виконання
Навісні, Переносні
Customer Reviews
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг