Трифазний стабілізатор напруги Елекс Герц У 36-3/80 v3.0 (52,8 кВА)

Номер: el-17992
75.500
2.696,4$
Є в наявності

Призначення: для електодвигунів на виробництві, для захисту насосного обладнання, медичного обладнання та інших трифазних приладів сумарна споживана потужність яких не перевищує 52,8 кВА/кВт або 80,0 А.

                

Купуйте стабілізатор напруги Елекс Герц У 36-3/80 v3.0 (52,8 кВА) в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

«Оплата частинами» - можливість купити товар в розтрочку терміном до 6 місяців (детальніше на сайті Приватбанку: Перейти на сайт)

Детальніше
Супер розстрочка на 4 місяці" - можливість купити товар в розтрочку терміном до 36 місяців (детальніше на сайті Альфа банку: Перейти на сайт)

Детальніше
Відправка вантажу здійснюється, не раніше ніж на наступний день після оформлення кредиту. Доставка будь-яким перевізником.

Детальніше
На цей товар діє послуга безкоштовний монтаж від electro100 Безкоштовний монтаж можливий у великих містах України.

Детальніше
Тип стабілізації Тиристорні
Кількість фаз 3
Вартість більше 25 000 грн.
Потужність,кВт. 50,0 - 150,0
Виконання Наземні
Кількість ступеней регулювання 36
Деталі

Характеристики Елекс Герц У 36-3/80 v3.0 (52,8 кВА)

                           

Виробник: Елекс (Україна)
Тип стабілізації: Тиристорний
Кількість фаз: Трифазні
Потужність: 52,8 кВА/кВт
Нижній поріг вхідної напруги:  120 В
Верхній поріг вхідної напруги: 280 В
Вихідна напруга: 220 В +/- 1,0%
Діапазон стабілізації: 150 В - 260 В
Ступені регулювання: 36
Робоча частота: 45 Гц - 65 Гц
Вхідний струм: 80 А
Охолодження: Вентилятор
Індикація: Табло електронне
Ступінь захисту: IP20
Спосіб підключення: Клемна колодка
Матеріал корпусу: Металевий
Виконання: Наземні
Висота: 
1147 мм
Ширина:  490 мм
Глибина: 364 мм
Гарантія: 72 міс
Вага, не більше: 110,0 кг

Що варто знати про трифазний стабілізатор напруги Елекс Герц У 36-3/80 v3.0 (52,8 кВА)?

Трифазний стабілізатор напруги Елекс Герц У 36-3/80 v3.0 - це зручна і надійна техніка, яка має безліч переваг і достоїнств. Цей стабілізатор напруги має режими роботи, які дозволяють контролювати подачу електричної енергії та її параметри. У разі припинення подачі електричної енергії стабілізатор вимкнеться. При відновленні електропостачання стабілізатор напруги запуститься самостійно та продовжить робту в автоматичному режимі. При правильному підборі стабілізатора напруги та правильному монтажу, ймовірність поломки або некоректної роботи мінімальна, так як стабілізатор напруги обладнаний захистом від зниженої та підвищеної напруги на вході і на виході, захист від перегріву і від відключення приладів. Також трифазний стабілізатор моделі Елекс Герц У 36-3/80 v3.0 зручний тим що, має компактні габарити і сучасний дизайн. При ввімкненні стабілізатора Ви почуєте шум від вентиляторів який вже через 2 секунди зникне. Це зроблено для того щоб, перевіряти роботу вентиляторів. І якщо одного разу Ви помітите, що при ввімкненні стабілізатора напруги вентилятори не працюють, то радимо Вам звернутись в сервісний центр або за місцем придбання стабілізатора напруги. Оскільки конструкція приладу така, що саме вентилятори відіграють важливу роль в охолодженні приладу. А в складних робочих умовах (при високій зовнішній температурі, повітря, низькій вхідній напрузі та великому навантаженні) стабілізатор напруги перегріється та вимкнеться по причині перегріву. При цьому на цифровому індикаторі Ви побачите маленьку англійську букву -t-. А також можна змінити точку стабілізації. За замовчуванням, точка стабілізації - 220В. При потребі, Ви можете в меню виставити її на рівні, наприклад 230В. Це означає, що цей трифазний стабілізатор напурги відтепер буде подавати напругу на прилади не 220В +/- 1,0% а 230В +/- 1,0%.

• гарантія на стабілізатор 7 довгих років з моменту виготовлення а не з моменту продажі!

• гарантія на силові ключі, не більше - 25000 годин роботи;

• конфігурація вхідних і вихідних груп відводів: 6 * 6 = 36 ступенів регулювання;

• управління процесом комутації - мікроконтролер;

• індикація параметрів мережі та стану стабілізатора - світлодіодна;

• можливість роботи від дизельних чи бензогенераторів;

• наявність вхідних та вихідних варісторів які захищатимуть Ваші прилади від імпульсних завад. Вони не врятують від блискавки а лише відфільтрують імпульси які виникають внаслідок перехідних процесів які виникають, наприклад, на виробництві при зміні режимів роботи двигунів або повторне ввімкнення обладнання після короткої зупинки;

• вбудований самовідновлюваннмй захист від низької і аварійно високої вхідної напруги, від заниженої і завищеної частоти мережі, від перегріву;

• вбудований неповоротний захист від перевантаження і короткого замикання (автоматичний вимикач з кривою електромагнітного захисту групи С на вході апарату);

• вбудований дублюючий захист від перенапруги на вихідних клемах апарату (аварійний захист навантаження при пошкодженні апарату і при режимі підключення до мережі повз стабілізатор - через байпас);

Характеристики
Вибір серії
Герц точний
Тип стабілізації
Тиристорні
Кількість фаз
3
Вартість
більше 25 000 грн.
Потужність,кВт.
50,0 - 150,0
Виконання
Наземні
Кількість ступеней регулювання
36
Customer Reviews
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг