Стабілізатори напруги

Найдено: 1 - 24 из 124 товара

Стабілізатори напруги у місті Львів

У міру розвитку науково-технічного прогресу виникає все більша і більша залежність побутових приладів від електроживлення. На жаль, якість енергопостачання в Україні через перепади напруги, може спричинити поломку будь-якого електроприладу. Врятувати електротехніку від форс-мажорних обставин та заощадити Ваші кошти допоможуть стабілізатори напруги Львів.

Основне призначення стабілізаторів напруги полягає у тому, щоб забезпечити стабільне та якісне електроживлення у помешканні в умовах нестабільного зовнішнього електропостачання. Стабілізатори напруги Львів захистять Ваші прилади та обладнання від підвищеної чи заниженої напруги в мережі, аварійних імпульсів, а також різких перепадів напруги.

Стабілізатори напруги використовують длязахисту усього помешкання або окремої побутової техніки: газових котлів з електронним керуванням, холодильників, пральних машин тощо. Стабілізатори для помешкання встановлюють стаціонарно після лічильника і ввідного автоматичного вимикача, безпосередньо у зовнішню мережу (захищають усю побутову техніку в будинку), для захисту окремої побутової техніки – встановлюють біля обладнання.

Купити стабілізатори напруги для будинку

Cтабілізатори напруги розрізняють за принципом дії: симісторні, електромеханічні(сервопривідні), з подвійним перетворенням, релейні, ферорезонансні, а також типом: однофазні і трьохфазні. Обираючи стабілізатор напруги, обов’язково враховуйте основні експлуатаційні характеристики приладу: діапазон вхідної напруги, потужність, швидкість реагування на перепади напруги, точність стабілізації, а також габарити і вагу.

Однофазні стабілізатори напруги, зазвичай, обирають для невеликих житлових приміщень (квартир), для будинку чи котеджу. Проте, навіть якщо у будинку існує трьохфазний ввід, то за умов відсутності трьохфазних споживачів (трьохфазних електродвигунів, насосів тощо), можливе встановлення трьох однофазних стабілізаторів напруги.

Трьохфазні стабілізатори напруги в переважній більшості використовують на виробництві для захисту трьохфазних споживачів: моторів, професійних станків з автоматикою, медичної техніки(томографів) та ін..

Однофазні стабілізатори напруги у місті Львів – це універсальні пристрої, котрі в автоматичному режимі з максимальною точністю регулюють напругу на виході на рівні 220В. Використання стабілізаторів напруги гарантуватиме тривалу та безперебійну роботу Вашого електрообладнання протягом багатьох років. Варто пам’ятати, що побутова техніка та електроніка, котрі вийшли з ладу через перепади напруги в мережі, не підлягають гарантійному обслуговуванню. Саме тому стабілізатори напруги Львів – сьогодні необхідний елемент для будь-якої побутової електромережі.

Наші фахівці завжди готові надати Вам кваліфіковані консультації у виборі необхідного стабілізатора напруги, якісно і швидко провести монтаж обладнання, гарантійне та після гарантійне обслуговування. Ми працюємо так, щоб закласти основу для подальшої спільної і тривалої співпраці.