Стабілізатори напруги «Luxeon»

Знайдено: 1 - 24 з 80 товарів

 Починаючи з 2000 року, на теренах України для з’явилася можливість купити стабілізатори «Luxeon». Компанія представила найкращий вибір електротехніки: промислові та побутові системи стабілізації напруги і безперервного живлення, телевізори, мікрохвильові печі, , холодильники, кондиціонери, морозильні камери тощо.

Продукція фірми – це сучасний симбіоз цікавого та невимушеного дизайну, високої якості та помірної ціни. Головний напрямок розробок та новітніх технологій – доступність для людей з середнім рівнем прибутку, максимально довгий термін експлуатації та зручність у використанні. Фірма активно цікавиться думкою споживачів та зацікавлена у покращенні виробництва своєї продукції. На території всієї України розташовані більш ніж 100 сервісних центрів, які надають гарантійне та післягарантійне обслуговування приладів.

Стабілізатори «Luxeon» - надійний захист для електротехніки

Вони розраховані для побутової та промислової електротехніки, стабілізують напругу комп’ютерів, котлів, насосів, кондиціонерів, водонагрівачів тощо. Стабілізатори «Luxeon» характеризуються високою якістю, оскільки при проектуванні та зборці враховується і застосовується досвід українських та іноземних інженерів. Зборка апаратів відбувається на потужному сучасному обладнанні.

Устаткування даної торгової марки має українські та міжнародні сертифікати якості, що забезпечує високий рівень ефективності та продуктивності приладів.

Стабілізатори напруги «Luxeon» функціонують у межах перепадів напруги від 135 до 270 В, мають автоматичний захист від короткого замикання, цифровий показник вхідної та вихідної напруги, термозахист. Одна з найголовніших особливостей для споживачів – доступні ціни Luxeon.

Чи варто купити стабілізатори «Luxeon»? Не сумнівайтесь, Ви придбаєте високоточну та надійну техніку, яка відповідатиме Вашим сподіванням.