Реле напруги

Знайдено: 1 - 24 з 64 товару

Купити реле напруги

Відсікач або реле напруги застосовують для надійного захисту обладнання від перепадів напруги. Важливо пам’ятати, що жодне інше обладнання (пробки, автоматичні вимикачі) не можуть захистити обладнання від перегорання. Реле напруги не регулює перепади в електромережі, а лише відключає електричне живлення та автоматично вмикає мережу при відновленні нормальної напруги.

Існує багато причин для скачків напруги: від помилок електрика до обриву кабелю, але найбільш поширена причина – це «обгорання» нуля, що спричиняє скачки напруги від 300В до 380В, при цьому згорає все, що увімкнено у мережу: компютер, телевізор, холодильник, пральна машинка, бойлер тощо. Головна причина обгорання – старі кабельні лінії. Навіть нова проводка у квартирі не може захистити власника помешкання від обгорання старого кабелю у підїзді чи на площадці.

Реле напруги може бути виготовлене, як для одного приладу (з встановленням у розетці), так і для групи приладів (у вигляді продовжувача або трійника), і звичайно, для усієї квартири або будинку (встановлення електрошафи).

Як правильно обрати реле напруги? Якщо у помешканні однофазне електричне обладнання, то і реле повинно бути однофазним. Трьохфазове реле напруги або реле контролю та чергування фаз - призначене виключно для захисту трьохфазних двигунів. Якщо в будинок заходять три фази, для захисту електричного обладнання необхідно три однофазних реле.

Ціни на реле напруги в інтернет магазині доступні

Усі трьохфазні реле випускають з потужністю максимум 16А. Оскільки потужності промислового обладнання дуже широкі, тому випуск великої кількості реле різної потужності економічно необгрунтований. У промисловості реле керують контакторами або пускачами, котрі і так підбираються за потужністю. А от для побуту розроблені реле з підсиленими контактами до 100А, тому головна помилка при купівлі однофазового реле – неправильно підібрана потужність. Справа у тому, що номінальна сила струму, вказана на реле напруги, означає силу струму, котру це реле може пропустити через себе, але не розімкнути. Річ у тім, що для того, аби роз’єднати два контакти, котрі знаходяться під напругою, потрібне певне зусилля, оскільки контакти намагнічуються. Чим більший струм проходить через контакти, тим більше зусилля потрібне для їх роз’єднання. У кожне реле вмонтована котушка певного розміру, котра розмикає контакти – чим вищий номінал реле, тим більшого розміру котушка. За правилами маркування розмикаюча сила котушки нижча від номіналу реле. Більшість виробників, зазвичай, вказують на цей факт в інструкції та рекомендують корегувати номінальний струм на 20-30%.Таким чином, обираючи реле напруги слід звернути увагу на ввідний автомат – для 25А необхідно реле на 32А або на 40А, для 40А – реле на 50-60А і т.д.

Памятайте, що реле напруги не має власного захисту від високого струму, тому його необхідно захистити за допомогою автоматичного вимикача, котрий встановлюють перед реле.

Ми допоможемо захистити Вашу оселю від неприємних несподіванок.