Доставка

Якщо Ви бажаєте оплатити за товар при отримані, тоді доставка виконується перевізниками «НОВА ПОШТА» , «ІНТАЙМ» або «УКРПОШТА».

Термін доставки товару зазвичай займає 1-2 дні. Максимальний термін доставки — 3 дні. Відправка товару здійснюється в день оформлення замовлення. Перед відправкою виріб проходить перевірку працездатності і тестуваняня на випробувальному стенді. Також заповнюється гарантійний талон. Якщо є потреба виробу надається додаткове упакування, щоб не пошкодити під час перевезення.  Після відправлення, замовнику надається номер транспортної експрес-накладної (декларації). За цим номером Ви можете уточнити інформацію про те, на якій стадії знаходиться доставка вашого товару на підприємстві перевізника.

ВАЖЛИВО! Для отримання товару, на відділені перевізника необхідно предявити паспорт особи або права, на яку оформлено відправлення!

Доставка продукції по Львову і околицях відбувається безкоштовно до підїзду замовника протягом 24 години, в домовлений час! Оплатити за товар Ви можете при отримані оглянувши товар.

Також Ви можете відвідати наш магазин, де в живу побачите пропоновану продукцію, вибрати для себе оптимальний варінт і забрати товар.

Наша адреса: м. Львів вул.Зелена 238