Частотні перетворювачі

Знайдено: 1 - 24 з 85 товарів

Частотні перетворювачі - потрібні для регулювання швидкості обертання електродвигунів. 
Використання двигунів змінного струму на виробництві чи в побуті обумовлюється використанням перетворювачів частоти (ПЧ, частотні перетворювачі, «частотники», ну або частотные преобразователи). 
Перетворювачі частоти різноманітні за своїми габаритами та потужностю застосування: від малих перетворювачів потужністю від 100 Ватт, до перетворювача мультимегаваттного класу, що потребує для розміщення спеціального приміщення. 
Перетворювачі частоти також класифікуються за призначенням та функціональними можливостями. А саме: 
- для насосів
- для вентиляторів
- для підйомних кранів
- для ліфтів
- для побутової техніки
Для спрощення монтажу та подальшої його експлуатації малогабаритні перетворювачі частоти спеціальної конструкції встановлюють безпосередньо на асинхронний електродвигун.
Основна маса перетворювачів частоти мають два каскади перетворення енергії. Конструктивно перетворювач частоти складаютьєся з:
- випрямляча
- згладжувального фільтра
- інвертора
Випрямляч перетворює вхідну напругу змінного струму на постійну, фільтр згладжує пульсації вихідної напруги випрямляча, а інвертор здійснює зворотне перетворення - перетворюючи постійнй струм в змінний, проте з регульованими рівнем напруги та його частотою!
Купуйте частотні перетворювачі в магазині electro100.com.ua - адже це 100 найкращих пропозицій!
Ми можемо запропонувати Вам частотники таких виробників як:
LS, MSI, ABB, Schneider, Siemens, E.Next.


Щоб забезпечити приладам машинобудування надійний захист і стабільну роботу їх власникам доводиться використовувати додаткове устаткування. Приміром, частотний перетворювач допоможе забезпечити плавний запуск та безперервне регулювання швидкості двигуна за допомогою електронних приладів. Частотний перетворювач виконує функцію зміни швидкості обертання асинхронних електродвигунів змінного струму. Дане регулювання здійснюється за допомогою зміни частоти вхідної напруги електродвигуна та використовується протягом усіх етапів роботи – при запуску обладнання, гальмуванні або в робочому режимі.

Перетворювач частоти призначений захистити трифазний двигун від пікових перенавантажень, що у свою чергу дозволяє суттєво збільшити термін експлуатації двигуна. Окрім цього, використання перетворювача у різних сферах будівництва дозволяє збільшити енергозбереження до 60%.

Перетворювач надає можливість керувати пристроєм за допомогою векторного управління без датчика та проведення автоматичного налаштування параметрів двигуна.

Частотні перетворювачі працюють з високим коефіцієнтом потужності і корисної дії. Забезпечують суттєву економію енергії, є безшумними та дозволяють здійснювати плавний запуск двигуна, що дає змогу підвищити його термін експлуатації.

Практично усі частотні перетворювачі володіють просторово-векторним керуванням. Існує можливість індивідуального програмування входу та виходу інвертора, запису та зчитування з пульта управління, який, при бажанні, можна від’єднати. Окрім цього інвертори володіють функцією зміни частоти модуляції до 15 кГц та мають вмонтовані регулятори ПІД і ПД. Перетворювачі частоти сумісні з багатьма зовнішніми пристроями: платами розширення, енкодерами, інтерфейсами тощо.

У яких сферах будівництва використовують частотні перетворювачі?

Вентиляційні системи. При проектуванні нових систем вентиляції використовують двигун меншої потужності з вбудованим інвертором, а при модернізації застарілих вентиляційних систем існує можливість досягнення суттєвої економії енергії.

Транспортери. Перетворювач частоти дозволяє адаптувати швидкість переміщення транспортера до швидкості усього технологічного процесу, яка, зазвичай, буває змінною. Плавний запуск системи суттєво збільшує ресурс механізмів та зменшує ударні навантаження в момент запуску.  Компресори. Частотні перетворювачі регулюють швидкість роботи компресорів у відповідності до безпосереднього споживання стислого повітря, при цьому, не створюючи надлишкового тиску. Також існує багато інших сфер будівництва, у котрих успішно застосовують частотні перетворювачі.

Частотний перетворювач, зазвичай, налаштовується на роботу в автономному режимі та заощаджує від 10% до 30% електроенергії, що дає можливість окупити прилад протягом двох років. Частотний перетворювач забезпечить якісне управління електродвигунами та допоможе контролювати безліч параметрів, що запобігає можливості виникнення аварійних ситуацій.