Блоки безперебійного живлення

Знайдено: 1 - 24 з 57 товарів

Купити блоки безперебійного живлення

         Мабуть кожна людина прагне комфорту та затишку у власній оселі. Проте часті відключення електроенергії можуть позбавити можливості повноцінно насолодитись домашнім відпочинком. Придбавши джерела безперебійного живлення Ви застрахуєте власні носії теплової енергії від аварійних зупинок та збережете свій спокій і нерви. Джерело безперебійного живлення забезпечить прокачування води по системі до моменту повного згоряння запасу палива у котлі. Джерела безперебійного живлення успішно використовують не лише для твердопаливних, але й газових котлів.

Якісне джерело безперебійного живлення повинно відповідати певним критеріям: володіти синусоїдальною формою напруги, широким діапазоном вхідної напруги, захистом від глибокого розряду акумуляторної батареї і високою точністю частоти вихідної напруги (при роботі від акумулятора).

Сьогодні усім цим вимогам відповідають джерела безперебійного живлення технологій on-line та line-interactive. Принцип роботи ДБЖ простий – перемінна напруга з мережі потрапляє до ДБЖ, через випрямляч перетворюється на постійну (акумулятор), а потім через інвертор з постійної знову перетворюється на вже стабілізовану напругу у 220В. У разі, якщо живлення з електромережі відключається, то живлення споживача автоматично перемикається на акумулятор через інвертор; коли живлення з електромережі відновлює свою роботу, то споживач автоматично перемикається назад на мережу і розпочинається підзарядка акумулятора.

Джерела безперебійного живлення володіють рядом переваг:

  • тривалий ресурс роботи,

  • ефективний коефіцієнт надійності,

  • не потребують періодичного обслуговування та заміни витратних матеріалів (масел, фільтрів),

  • відсутність експлуатаційних витрат,

  • доступність монтажу та підключення,

  • безшумна робота,

  • можливість встановлення в будь-якому приміщенні (у тому числі нежитловому).

Якщо Вам необхідна тривала автономна робота Вашого електрообладнання, слід придбати ДБЖ, що здатне працювати з декількома акумуляторами великої ємності. Час автономної роботи від акумуляторів залежить від їх ємності та потужності споживача.

Окрім цього джерела безперебійного живлення використовують для стабільної та надійної роботи персональних комп’ютерів і робочих станцій локальних обчислювальних мереж та іншого обладнання. Наша компанія пропонує продукцію визнаних світових і українських лідерів у виготовленні джерел автономного живлення. Наші фахівці допоможуть Вам обрати надійне джерело безперебійного живлення, яке подарує спокій на довгі роки.