Акумуляторні батареї

Знайдено: 1 - 24 з 151 товар

Купити акумуляторні батареї у місті Львів

Сьогодні на українському ринку набули великої популярності стаціонарні акумуляторні батареї AGM (свинцево-кислоті, термін експлуатації до 12-ти років) та стаціонарні акумуляторні батареї типу GEL (свинцево-кислоті гелеві, термін експлуатації до 12-ти років).

Свинцево-кислотні акумулятори Львів виготовлені за технологією AGM (Електроліт просочений в скловолокнистий сепаратор), є герметичними акумуляторами (за допомогою клапана надлишкового тиску), у яких долив води в середину акумулятора заборонений, протягом усього терміну служби. В якості пробок елементів використовуються клапани підвищеного тиску, які неможливо відкрити не пошкодивши їх. Дана технологія виробництва не потребує додаткового обслуговування.

В акумуляторах AGM реалізується механізм внутрішньої рекомбінації, виділяються при заряді газів, і забезпечується максимально можливий коефіцієнт рекомбінації. 99% кисню з'єднується на негативній пластині з воднем, утворюючи воду.

Система зв'язування електроліту в акумуляторах AGM забезпечує можливість їх роботи в будь-якому положенні без втрати ємності, витікання електроліту або скорочення терміну служби. Винятком є ​​тільки заряд в положенні клапаном вниз.

AGM акумулятори Львів на ринку електрообладнання користуються великою популярністю за рахунок тривалого терміну експлуатації та доступної ціни. Свинцево-кислотні акумулятори, зазвичай, використовують у системах резервного живлення, пожежних сигналізаціях, телекомунікаціях, джерелах альтернативної енергетики тощо.

Наша компанія пропонує АКБ провідних світових виробників: BBBattery (Китай), гелеві акумулятори Luxeon (Китай), герметичні свинцево-кислотні АКБ Ventura (Китай) та інші.

Акумулятори Львів призначені для використання як в буферному (в режимі підзарядки), так і в циклічному режимах. Можливий монтаж у горизонтальному та вертикальному положеннях.

Герметичні свинцево-кислотні АКБ Ventura серій GP, GPL, HR та FT виготовлені за технологією AGM. Увесь технологічний цикл виробництва відповідає найвищим стандартам якості ISO9001 та специфікаціям DIN/EN 60 254-2 (IEC 254-2), що гарантує збереження усіх технічних характеристик (витримує до 500 циклів розрядки при глибині розряду до 60%) протягом усього терміну експлуатації. Усі Акумулятори BB Battery та Ventura сертифіковані за системою ISO9001, ISO14001, УкрСЕПРО.

Гелеві акумулятори Luxeon – це герметичні батареї, котрі не підлягають обслуговуванню та не потребують приміщення з вентиляцією. Акумуляторні батареї Luxeon ідеально працюють у режимі підзарядки до 10-ти років. Гелеві акумулятори Львів мають кращі характеристики при глибоких розрядах та використанні в невідповідних температурних режимах. Усі акумулятори Luxeon сертифіковані за системою ISO9001. Зазвичай, їх використовують як резервні джерела безперебійного живлення.

Якщо у Вас виникли запитання, наші фахівці з радістю допоможуть обрати необхідні акумуляторні батареї. Усі акумулятори Львів підлягають гарантійному та післягарантійному обслуговуванню.